فرزانه محمدی

دکتر فرزانه محمدی

تخصص

دکترای روانشناسی تربیتی/مدیر و موسس روان آگاه

سوابق تحصیلی و حرفه‌ای دکتر فرزانه محمدی

من دکتر فرزانه محمدی دارای مدرک دکترای تخصصی روانشناسی از دانشگاه خوارزمی تهران هستم.مدت ۱۶ سال است که در حوزه مشاوره و آموزش سابقه فعالیت در دانشگاه های سراسری و آزاد و مراکز مشاوره و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را دارم.

به عنوان کارشناس صدا و سیما و شبکه خبر هم افتخار داشتم که در محضر هم میهنان عزیزمان باشم.بنده دارای پروانه تخصصی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران هستند و همچنین دارای پروانه و مجوز کلینیک روان آگاه به عنوان مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی تخصصی از سازمان بهزیستی کشور هستم.

تز دکترای من در زمینه افزایش خلاقیت در کودکان به روش P4C و TRIZ بوده است که با رتبه عالی مورد دفاع قرار گرفت.بنده در سال ۸۵ عضو هیئت علمی دانشگاه شدم و کار تدریس و مشاوره را همزمان در مرکز مشاوره دانشگاه شروع کردم.

از همان زمان دوره های مختلف تخصصی در حوزه های مختلف خانواده، کودک و نوجوان و درمان انواع اختلالات روانی را با اساتید مختلف و خبره گذرانده ام که به طور مختصر به برخی از آنها اشاره خواهم کرد.

دکتر فرزانه محمدی روانشناس تاکنون در عرصه های مختلف مشاوره فعالیت داشته و یکی از باتجربه ترین روانشناسان معروف تهران هستند.ایشان در حال حاضر در کلینیک خودشان مرکز مشاوره روانشناسی روان آگاه مراجعین عزیز را ویزیت می کنند.

دکتر فرزانه محمدی بستری را در کلینیک روان آگاه فراهم کرده اند که متشکل از روانشناسان خوب در حوزه های مختلف می باشد.به همین جهت برای انواع مشکلات فردی، زوج، و …. می توانید از طریق سایت رسمی دکتر فرزانه محمدی به آدرس www.ravanagahclinic.com مراجعه کرده و با ایشان و سایر همکارانشان وقت مشاوره تلفنی، تصویری یا حضوری رزرو نمایید.

برخی از مداراک دکتر فرزانه محمدی

مدرک تخصصی زوج درمانی خود را با رویکرد CBT از دانشگاه تهران دریافت کردند.مدرک تخصصی روان درمانی کودک و نوجوان و بازی درمانی را هم در محضر چندین استاد خبره در این حوزه از انجمن روانشناسی تربیتی ایران و مراکز مشاوره تخصصی دریافت کردم که شامل مصاحبه تشخیصی، تشخیص و درمان بیش فعالی ، انواع اختلالات اضطرابی، افسردگی و وسواس دوره کودکی ، شخصیت شناسی کودک، تربیت جنسی خانواده محور و معتدل و تفسیر نقاشی کودک می باشد.

مدرک تخصصی خود در زمینه برگزاری انواع آزمون های تخصصی هوش وکسلر و استنفورد-بینه و انواع تست های شخصیت را نیز دریافت کرده ام.

مدرک تخصصی معنویت درمانی خود را نیز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور دریافت نموده و همچنین مدرک تخصصی واقعیت درمانی و تئوری انتخاب خود را در محضر اساتید خبره موسسه ویلیام گلاسر کسب نموده ام.

همچنین در زمینه طرحواره درمانی مدرک تخصصی خود را از محضر استاد طراز اول طرحواره درمانی ایران و مترجم کتاب های طرحواره درمانی دریافت کردممدرک تخصصی مربیگری مهارت های زندگی به کودک و نوجوان و بزرگسال را نیز به دست آورده‌ام.

بنده دارای مدرک تخصصی روان درمانی در حوزه انواع اختلالات اضطرابی افسردگی وسواس و انواع تیک ها و فوبیاها چاقی و لاغری و غیره هستم.بعلاوه مدرک تخصصی خود در زمینه مشاوره تحصیلی و شغلی و و برنامه ریزی و انتخاب رشته کنکور و استعدادیابی را نیز دریافت نموده ام و همزمان مدرس کشوری در حوزه آموزش روانشناسان و مشاوران بوده ام.

فرزانه محمدی موسس روان آگاه

من دکترفرزانه محمدی به عنوان یک روانشناس متخصص و متعهد همراه با تیم تخصصی کلینیک روان آگاه آماده ارائه کلیه خدمات در حوزه روانشناختی به شما عزیزان و هم وطنان عزیزمان هستیم.