کلینیک روانشناسی روان آگاه

تهران – مقابل مترو صادقيه -خیابان وليعصر- خیابان هفتم- پلاک ٤ واحد ٩

۴۴۹۷۴۵۶۳ ۲۱ ۹۸+

۴۴۰۳۸۵۴۳ ۲۱ ۹۸+

۶۹۲۶ ۷۰۰ ۰۹۲۱

info@ravanagahclinic.com

 1. یک کلینیک روانشناسی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  همه ی ما در زندگی پر تنش امروزی ممکنه با چالش ها و مسائل مختلفی روبرو بشیم و برای حل اونها و بهبود وضعیت سلامت روحی خودمون به کلینیک روانشناسی پناه ببریم.

  اینکه مطب روانشناسی چه خدماتی ارائه میده و چطور به بیماران کمک می کنه موضوعیه که ما در اینجا بهش پرداختیم.

   

  کلینیک روانشناسی

  کلینیک روانشناسی یک مرکز سلامت روان است که از درمانگرهای باتجربه ای تشکیل شده که همواره برای تحقق خواسته های مشتریان و بهبود وضعیت بیماری آنها تلاش میکنند.تخصص های حرفه ای موجود در مرکز روانشناسی این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که با روانشناسانی تحت ارزیابی و درمان قرار بگیرند که در حوزه مشکل آنها مهارت و تجربه کافی را دارند.

  درمانگران موسسه روانشناسی با مطالعات تحقیقاتی و رویکردهای جدیدی که منجر به ارائه خدمات موثر به بیماران می شود آشنا هستند. وچنانچه لازم باشد برای درمان بیماران از سایر همکاران هم کمک می گیرند.ما در کلینیک روان آگاه در تهران به شما کمک می کنیم تا برای مشکلاتی که کیفیت زندگیتان را تحت تأثیر قرار می دهند ، راه حل مناسبی پیدا کنید.

  در مطب روانشناسی چه خدماتی ارائه می شود؟

  مطب روانشناسی خدمات گسترده ای را شامل روان درمانی فردی و گروهی ، زوج و خانواده درمانی ، انجام تستهای روانشناسی و ارزیابی شغلی ، انواع مشاوره های کودک و نوجوان، سکس تراپی، درمان افسردگی، وسواس،کنترل خشم، بیش فعالی، اختلالات یادگیری ، اختلالات اشتها، مسائل مربوط به رابطه، خیانت و … را ارائه می دهد.

  بهترین کلینیک روانشناسی در تهران

  هنگام انتخاب بهترین کلینیک روانشناسی در تهران نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  بر اساس وضعیت و مشکلتان موسسه روانشناسی را انتخاب کنید

  روانشناسان در طیف وسیعی از مشکلات کار می کنند و بیماران را معالجه می کنند اما وقتی می خواهید یک مرکز روانشناسی خوب برای خودتان پیدا کنید باید در نظر داشته باشید که ممکن است شرایط و مشکل شما بگونه ای باشد که حتما باید از یک متخصص با تجربه در آن مورد کمک بگیرید و ممکن است آن مرکز همچین متخصصی نداشته باشد.مثلا اگر درگیر مشکلات زناشویی هستید یک زوج درمانگر می تواند برای شما مناسب تر باشد.بطور کلی هرچقدر علائم شما یا تشخیص مشکلتان دشوار تر باشد به درمانگر متخصص تر و با تجربه تری نیاز خواهید داشت.

  به جایی مراجعه کنید که هم روانشناس داشته باشد هم روانپزشک

  بعد از مراجعه به مطب روانشناسی، درمانگر پلن درمانی شما را مشخص می کند.ممکن است مشکل شما فقط با جلسات مشاوره و یا ترکیب گفتار درمانی و دارو درمانی حل بشود.
  از آنجاییکه یک دکتر روانشناس مجوز ارائه دارو به بیمار را ندارد و نمی تواند نسخه بنویسد بهتر است مرکز مشاوره یک روانپزشک هم داشته باشد تا بیمار مجبور نباشد به جای دیگری مراجعه کرده و فرایند درمان را به تعویق بیندازد.

  قبل از انتخاب مرکز روانشناسی تحقیق کنید

  اگر از طریق جستجو در اینترنت مرکز مشاوره را پید کرده اید تخصص درمانگران آن مرکز، سوابق و رزومه آنها را بررسی کنید.اگر هم دوستان و آشنایان یک کلینیک روانشناسی در تهران به شما معرفی کرده اند در مورد تجربه آنها سوال بپرسید.

  سوالاتی که باید بپرسید این است که آیا آن کلینیک و روانشناسانش مجوزهای لازم برای مشاوره را دارند؟ چند سال سابقه کار دارند؟ ایا در حوزه مشکل شما کار می کنند؟ هزینه های جلسات به چه صورت است؟ روش های درمانی چگونه است و ….

  روانشناس در صادقیه

  خوشبختانه در حال حاضر در جای جای کلان شهر روانشناس و مشاور فراوان است.برای آن دسته از افرادی که ساکن غرب تهران هستند و بدنبال یک روانشناس خوب در صادقیه می گردند می توانیم دکتر فرزانه محمدی موسس کلینیک روانشناسی روان آگاه را معرفی کنیم.در مطب ایشان کلیه خدمات مشاوره با حضور روانشناسان حرفه ای انجام می گردد.

  برای آشنایی بیشتر با دیگر مشاورین کلینیک روان آگاه نام و تخصص آنها را بیان می کنیم تا راحت تر بتوانید روانشناس خودتان را در صادقیه تهران انتخاب کنید:

  • دکتر حمید آزادی ریکنده دارای دکترای تخصصی مدیریت بعنوان مشاور تحصیلی و شغلی
  • دکتر آرش جدیری اسلامی دکترای تخصصی روانشناسی و روانپزشکی بعنوان روانپزشک
  • دکتر شکوفه عسگری دکترای تخصصی روانشناسی کودک و نوجوان بعنوان روانشناس کودک و نوجوان
  • دکتر عارفه عرب دانش پژوه دکترای مشاوره خانواده بعنوان زوج درمانگر و مشاور خانواده
  • خانم بهاره سادات شیروانی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی بعنوان روانکاو
  • خانم شیوا ابراهیمی کارشناس ارشد و درمانگر اختلالات جنسی بعنوان سکس تراپیست
  • خانم فلوریا مارابی دارای مدرک مشاوره تحصیلی بعنوان مشاور تحصیلی و کنکور
  • آقای میرسعید رضایی کارشناس ارشد روانشناسی بالینی بعنوان روانشناس بالینی ، مشاوره ترک اعتیاد ، سکس تراپ

  اولین مرکز روانشناسی در دنیا

  اولین مرکز روانشناسی در جهان را لایتنر ویتمر در سال ۱۸۹۶ با هدف مطالعه بر روی كودكانی كه دارای مشكلات یادگیری یا رفتاری بودند در دانشگاه پنسیلوانیا تاسیس کرد. وی نسل اول دانشجویان دکتری روانشناسی بالینی را آموزش داد و قدم های مهمی را در زمینه های مرتبط با آسیب شناسی گفتار ، مشاوره شغلی و روانشناسی مدرسه برداشت.