3 آذر, 1400

علائم عاشق شدن مردان و پسرا

خیلی از دخترا قبل از اینکه علاقه شون و به یه پسری ابراز کنن می خوان بدونن که طرف چه حسی بهشون داره؟دوست دارن بفهمن که علائم عاشق شدن مردان چیه تا ببینن اصلا می تونن با اون شخص برای آینده برنامه ای بریزن یا نه.

علائم عاشق شدن مردان و پسرا چیست؟

حرکات مرد عاشق چگونه است ؟

نشانه های عاشق شدن مردان مغرور چیست ؟

نشانه های عشق پنهانی مردان چیست؟

همه می دونیم که زن ها و مردها متفاوتن و این روی نحوه ارتباطشون با همدیگه هم اثر میزاره.یکی از مهمترین تفاوت های بین اونها اینه که مردان اغلب با یکسری روش هایی عاقه شون و به خانوما نشون میدن که خیلی واضح و مشخص نیست و باع سردرگمی میشه.

اگر به دنبال پی بردن به شخصیت فردی که می خواهید با او رابطه داشته باشید هستید مقاله روانشناسی شخصیت از روی چهره را مطالعه نمایید

ما توی این مقاله سعی کردیم بهتون نشون بدیم که یه مرد عاشق چجوری رفتار میکنه و چطور میشه فهمید که یه پسر واقعا عاشق ماست؟

علائم عاشق شدن مردان

علائم عاشق شدن مردان و پسرا

علائم عاشق شدن مردان و پسرا تقریبا براحتی قابل تشخیص است. تعریف عشق برای هر فردی متفاوت است اما الگوهای خاصی وجود دارد که می تواند نشان دهد یک مرد به شما علاقه مند است.

در زیر چندین علائم عاشق شدن پسرا را آورده ایم:

۱-دوست دارد از شما حمایت و محافظت کند

یکی از نشانه های مرد عاشق این است که سعی می کند همیشه از شما محافظت کرده و حمایتتان کند.
مثلا در موقعیت های استرس زا مثل عبور از یک جاده شلوغ طوری برخورد می کند که انگار محافظت از شما اولویت اول اوست. یا سعی می کند در شرایطی که ممکن است برای شما سخت باشد همراهی تان کند و …
یک مفهوم روانشناختی بنام غریزه قهرمان وجود دارد که نشان می دهد چرا مردان اینقدر از شخصی که دوستش دارند محافظت می کنند.خیلی ساده است مردان می خواهند که قهرمان شما باشند.

۲-تمام توجه اش به شماست

یکی از بارزترین علائم مردان عاشق این است که به زنان اطراف خود توجهی نمی کنند.اگر در مکانی باشید که صدها زن زیبا هم حضور داشته باشند او فقط به شما اهمیت می دهد و همه ی حواسش به این است که چکار می کنید.

۳-در مورد آینده از شما سوال می پرسد

وقتی یک پسر در مورد آینده از دختر سوال می پرسد مثلا اینکه قصد مهاجرت یا بچه دار شدن و … را دارید یا نه ؟ به این معناست که دلش می خواهد از برنامه های شما مطلع شود.این سوالات یک سطحی از صمیمیت را نشان می دهد.یعنی پسر اونقدر در مورد شما جدی است که می خواهد برنامه هایش را طوری بچیند که با شما سازگار باشد.

نشانه های عاشق شدن یک پسر

۴-او همیشه شما را در اولویت قرار می دهد

اگر یک مرد برایتان کارهای کوچک و فداکارانه انجام می دهد مثلا اکثرا از شما می خواهد که رستورانی که می خواهید شام بخورید را انتخاب کنید یا وقت هایی که هوس یک خوراکی خاصی می کنید آنرا برایتان فراهم می کند و .. یعنی عاشق شده.

۵-از آسیب پذیر بودن در مقابل شما نمی ترسد

همیشه به پسرا یاد داده اند که کمتر احساساتی باشند تا میزان آسیب پذیری شان پایین باشد.بنابراین اگر پسری جنبه آسیب پذیرش را  نشان داد یعنی وابستگی و پیوند عمیقی با شما دارد.

۶-او از اینکه خود واقعی اش رابه شما نشان دهد نمی ترسد

یکی از نشانه های عاشق شدن یک پسر این است که خود واقعی اش را به شما نشان می دهد چون با شما احساس راحتی می کند.
وقتی یک مرد عمیق ترین ترس ها و بزرگترین آرزوهای خود را با شما در میان می گذارد، نشان میدهد که چقدر به شما اعتماد دارد.
اگر متوجه شدید که یک پسر در مقابل خانواده، دوستان و آشنایانش با شما طور دیگری رفتار می کند یعنی بوهای خوبی به مشام نمی رسد و او یک چیزهایی را از شما مخفی کرده است.

نشانه های عاشق شدن یک پسر مغرور

۷-به ظاهر خود بیشتر می رسد

وقتی مردی بیشتر از قبل به ظاهرش اهمیت می دهد و تلاش می کند تا جذاب تر بنظر برسد یعنی می خواهد زن مورد علاقه اش را تحت تاثیر قرار دهد.

۸-به تصمیمات و نظرات شما احترام می گذارد

مردی که عاشق شما باشد همیشه به نظرات و تصمیمات شما احترام میگذارد.سعی نمیکند نظر شما را عوض کند یا به هر طریقی حرف خودش را به کرسی بنشاند.

۹-شما را با خانواده و افراد مهم زندگی اش آشنا میکند

اگر یک پسر از شما درخواست می کند تا با خانوده و دوستانش ملاقات کنید یعنی به شما علاقه مند شده و قصدش برای ادامه این رابطه جدی است.

البته اگر پسر تصمیمش را در مورد شما گرفته باشد و واقعا عاشقتان باشد به این خاطر شما را با خانواده آشنا نمی کند که آنها هم در مورد شما نظر بدهند.بلکه او فقط میخواهد کسی که دوستش دارد را به همه معرفی کند.

۱۰-چیزهای ناخوشایند را بخاطر شما تحمل می کند

یکی از نشانه های عاشق شدن یک پسر این است که بخاطر شما با افرادی که خوشش نمی آید رفت و آمد می کند یا فعالیت هایی انجام می دهد که خیلی دوست ندارد.

علائم عاشق شدن پسرا

۱۱-دوست دارد از کوچکترین چیزها در مورد شما خبردار شود

پسری که عاشق شماست دوست دارد بداند کجا می روید؟ با چه کسی رفت و آمد می کنید؟چه مردانی در زندگی شما بوده اند و …

۱۲-شما را همه جوری دوست دارد

یکی دیگر از علائم عاشق شدن پسرا این است که شما را همه جوری دوست دارند.با آرایش بی آرایش.با هر لباسی.برایشان فرق نمیکند.وجود خود شما برای آنها با ارزش است.

۱۳-شما را به انجام کاری که دوست ندارید مجبور نمی کند

پسران عاشق بیشتر دنبال رضایت و خوشحالی شما هستند.آنها درخواست هایی نمی کنند که باعث ناراحتی تان شود.همه چیز را در رختخواب نمی بینند و عشق و صمیمیت برایشان اولویت دارد

حرکات مرد عاشق

حرکات مرد عاشق چگونه است ؟

از روی حرکات مرد عاشق میتوانیم به اتفاقاتی که در درون او میفتد پی ببریم.همه دخترها دوست دارند بدانند که وقتی یک مرد عاشق می شود چطور رفتار می کند؟ موارد زیر نشان می دهد که یک پسر عاشق شما شده است:

 1. هنگام صحبت و برنامه ریزی برای آینده از واژه “ما” استفاده می کند
 2. برای معرفی شما به خانواده خودش و دیدن خانواده شما عجله دارد
 3. بی دلیل به شما زنگ می زند و بیشتر وقتش را برای شما صرف می کند
 4. با شما چیزهای جدیدی که هیچوقت سراغشان نرفته را امتحان می کند
 5. خیلی به شما نگاه می کند و ارتباط چشمی برقرار میکند.حتی وقتی حواستان نیست.
 6. مثل یک آینه تمام حرکات و رفتارهای شما را منعکس می کند.مثلا وقتی شما می خندید او هم میخندد.
 7. دوست دارد مدام برای شما یک کاری انجام دهد.
 8. آرام و قرار ندارند.اگر با او بیرون بروید متوجه می شوید که بیقرار هستند، مرتب بلند میشوند و مینشینند.
 9. او به روابط شما با دیگران حسادت می کند

نشانه های عاشق شدن مردان مغرور

نشانه های عاشق شدن مردان مغرور

بعضی از دخترها از پسرهای مغرور خیلی خوششان می آید و این مردان را جذابتر از بقیه می دانند مخصوصا زمانی که یک جورهایی غیرمستقیم عشقشان را اعتراف می کنند.اما به نظر شما نشانه های عاشق شدن مردان مغرور چیست؟

گاهی اوقات برای شروع یه رابطه باید از یک مشاور کمک گرفت ، پس پیش از هر تصمیمی ابتدا صفحه مشاور روابط عاطفی را مطالعه نمایید

۱- مردان مغرور سر صبحت را باز می کنند:

آنها حتی وقتی هیچ حرفی برای گفتن بین شما وجود ندارد یک مساله ای را مطرح می کنند تا با شما حرف بزنند و بحث را مرتب ادامه می دهند تا از این طریق شما را بیشتر بشناسند.

۲- از خودش تعریف می کند:

مرد مغروری که به شما علاقه مند شده خیلی قپی می آید و به خودش می بالد.البته فکر نکنید که با اینکار می خواهد حس شما را نسبت به خودتان بد کند بلکه او فکر می کند که اینطوری می تواند شما را تحت تاثیر قرار دهد تا بیشتر دوستش داشته باشید.

۳- ممکن است توهین آمیز صحبت کند:

مردان مغرور برای جلب توجه و نشان دادن علاقه شان شوخی هایی میکنند که شاید به مزاق شما خوش نیاید.البته این کار را عمدی انجام نمی دهند و اصلا متوجه این نیستند که شوخی شان شاید خوب از آب در نیاید.

۴- به شما محل نمیگذارد یا شما را نادیده می گیرد:

یکی از نشانه های عاشق شدن یک پسر مغرور این است که طوری رفتار میکند که شما را تحریک کند تا اعتراف کنید به او علاقه دارید.یعنی با اینکار تلاش میکند تا نشانه های بیشتری از علاقه شما به خودش پیدا کند.

علائم عاشق شدن مردان مغرور

۵- با اعتماد بنفس و پرقدرت خودش را نشان میدهد:

مردان متکبر و عاشق وقتی بلند میشوند شکمشان را به داخل میکشند، شانه هایشان را عقب می دهند و با اعتماد بنفس راه میروند.آنها می خواهند با اینکار نشان دهند که یک مرد آلفا هستند که بخوبی می توانند از شما مراقبت کنند.

۶- پول خرج می کند:

مردان مغرور هربار که بیرون می روید هزینه شام را پرداخت می کنند و از اینکه یک خانوم اینکار را انجام دهد خوششان نمی آید.با اینکار می خواهند بگویند که عرضه فراهم کردن امکانات زندگی را دارند.

۷- حساب شده عمل می کنند:

مردان مغرور خیلی مراقب حرفها و رفتارهایشان هستند.آنها ممکن است ۳ روز یکبار تماس بگیرند یا وقتی پیام میدهید بلافاصله جواب ندهند.شاید به این خاطر که نگران هستند که یک وقت کار اشتباهی انجام ندهند.

۸- از شما به شکل خاص تعریف و تمجید می کند:

پسرهای مغرور یک جوری از شما تعریف می کنند که خیلی به چشم نیاید که قصد تعریف کردن از شما را دارند.یا خیلی برایشان سخت است که شما را با نام زیبا و جذاب و عزیز و … صدا کنند.

نشانه های عشق پنهانی مردان

نشانه های عشق پنهانی مردان

برخی از مردان بخاطر اینکه میترسند دختری که عاشقش هستند به آنها علاقه نداشته باشد عشق خودشان را تا زمانیکه یک نشانه ای از دختر ببینند پنهان می کنند.

ما در ادامه ۸ تا از نشانه های عشق پنهانی مردان را ذکر می کنیم تا اگر شما دخترها هم به یک پسری علاقه دارید و می خواهید بدانید او هم همین حس را دارد یا نه از روی این نشانه ها یک چیزهایی دستگیرتان شود.

 1. همیشه برای شنیدن حرفهای شما وقت آزاد دارد و سعی می کند پیرامون صحبت های شما خاطرات یا مباحثی را مطرح کند.
 2.  نظرات شما برایش ارزشمند است.او حتی اگر از نظرات شما استفاده نکند اما همیشه از شما نظرخواهی کرده و بابت آن از شما تشکر و قدردانی می کند.
 3. علاقه مند است در مورد زندگی شما بیشتر بداند.
 4. سعی می کند با شوخ طبعی هایش شما را بخنداند زیرا از شادی شما بسیار شاد میشود.
 5. زمان های استراحت خود را برای ملاقات با شما قرار می دهد و طوری برنامه میریزد که زمان بیشتری کنار شما باشد.
 6. رفتارش با شما با بقیه دخترها فرق دارد.
 7.  وقتی کنار شماست به دخترهای دیگر اهمیت نمی دهد و حرفی هم از انها نمی زند.
 8. از شما می خواهد که در برنامه های مختلفی که دارد شرکت کنید زیرا در ذهنش شما را همسر اینده خود می داند.
 9.  وقتی از او تعریف می کنید صورتش سرخ شده و برق خوشحالی در چشمانش موج می زند.زیرا نمی تواند همیشه حسی که در دل دارد را پنهان کند.
 10.  وقتی با شماست دست و پایش را گم می کند.

مشاوره ازدواج
45 Comments
 1. سلام من چند وقت پیش متوجه عشق یک پسر مغرور به خودم شدم و قتی که من هم به او ابراز علاقه کردم رفتارش خیلی فرق کرد سرد شده یه جوریه دیگه نگاهم نمی کنه یه جور عجیبی شده اینا یعنی اینکه دوسم نداره یا اینکه غرورش زیاد شده
  آخه خودم با اینکه دیوانه وار عاشقش هستم ولی اصلا زیاد محلش نمی زارم فقط همون یک بار بود

  • مشاور سایت روان آگاه 13 بهمن, 1400 در 7:20 ق.ظ پاسخ

   با سلام
   اولا که سن شما در پاسخ به سوال مهمه
   دوما برخی افراد درگیر مشکلات زمینه ای شخصیت هستند و تا زمانی که یک فرد براشون غیرقابل دسترس باشه جذابیت داره و به محض اینکه دست یافتنی بشه ازش فاصله میگیرن
   درصورتی که به سن بلوغ فکری و عقلی و عاطفی رسیدید
   بهتره شفاف موضوع را مطرح کنید و در صورت عدم نتیجه از ایشون فاصله بگیرید

  • سلام، خیلی عجیبه منم چند وقت با یه همچین دختری روبه رو شدم و بهم بی محلی میکرد ولی من هنوزم عاشقشم و واقعا نمیتونم فراموشش کنم نمیدونم شاید تو اون دختر باشی

 2. سلام من دختر و 17ساله هستم
  ادمی هستم که زود از کسی خوشم میاد و زود ازش متنفر می شم 5ماعی هست از یک پسر 20ساله خوشم میاد خیلی دارم اذیت میشم خیلی مغروره. سربسته تلاش خودم رو کردم. حتی به صورت چالش بهش گفتم دوست دارم ولی فهمید. می ترسم برم بهش بگم و از طرفی از این وضع بلاتکلیفی خسته شدم
  برخوردش محترمانه و معادله و عاقلانس. با من مثل یه دوست عادی برخورد می کنه. و قبلا هم باهام بهتر بود. چون یه سوئ تفاهم پیش اومد.
  برم بهش بگم ؟؟؟؟

  • مشاور سایت روان آگاه 20 بهمن, 1400 در 8:06 ق.ظ پاسخ

   با سلام با توجه به اینکه رفتارهای طرف مقابل منطقی و معقول بنظر میرسد اگر علاقه ای از سمت ایشون وجود داشت ابراز می کرد.در نتیجه با توجه به اینکه شما تلاشتون رو کردید و ایشون همچنان منطقی رفتار میکند بنظر میرسد خودتون رو کنار بکشید بهتر است.ضمنا با توجه به سن کمی هم که دارید وارد این روابط آسیب زننده نشوید خیلی بهتر است

 3. من تقریبا یه سالی میشه باپسرداییم واردرابطه ام خیلی روم حساسه خیلی غیرتی میشه روی هرچیزی باهام بحث میکنه اصلادوست نداره تنهایی برم بیرون یابالباس جذب زیادحرف رومانتیک نمیزنه بیشترنصیحتم میکنه وبهم یا میده چه کاری درسته حتی باپسرخاله امم حرف میزنم عصبی میشه کلاخیلی زودعصبی میشه میگه جلوی پسرخاله ات حتی خاله ات چیزی ازبدنت زیادبیرون نباشه امااین عشقه غیرته یاشکاکه؟؟

  • مشاور سایت روان آگاه 23 بهمن, 1400 در 8:57 ق.ظ پاسخ

   با سلام
   با توجه به حساسیت های زیاد ایشون برای بررسی دقیق تر اینکه آیا ایشون زمینه های اختلال شخصیتی وسواس فکری و شکاک بودن وبدبینی دارند باید از یک روانشناس متخصص کمک بگیرید.

 4. سلام من ۲۱سالمه احساس میکنم از زبان بدن ازم خوشش میاد مغرور هم هستش من بهش گفتم دوستش دارم فقط گفت مرسی ضمنا ما باهم همکار هستیم اما ابراز علاقه نکرده دلیش چی هستش

 5. من زنی هستم با ۴۷ سال سن و یک فرزند ۱۸ ساله که به تازگی با فردی ۴۴ساله و مجرد آشنایی پیدا کردم این پیشنهاد برای من بسیار غیر منتظره و چالش بار است چراکه ارتباط گرفتن با فردی جدید بعد از سالها تجرد به هیچ روی در برنامه زندگی ام نبود وانگهی شرایط سنی و تجربه ازدواج ناموفق من بعلاوه وجود يک فرزند باشرایط طرف من که هیچ وقت متاهل نبوده ، مرا از قبول این پیشنهاد باز می دارد هر چند که شش ماه از این آشنایی می گذرد و با وجود بازخورد های خوبی که در رابطه رسمی مشاهده میشود تفاهم فکری و در مجموع هم فاز بودن در خیلی از موارد زندگی و.‌‌‌‌…هنوز برای شروع یک رابطه پایدار و صمیمی به نتیجه نرسیده و دچار تردید هستم و نیازمند راهنمایی کارشناسانه جنابعالی….
  با نهایت تشکر و امتنان

 6. سلام من پسرم،۱۵ سالمه تمام علایم بالا رو که گفتید دارم بنظرتون به طرف بگم چون میترسم اگه قبول نکنه رابطه ای که الان داریم نابود شه

 7. سلام من 14سالمه عاشق پسر عمه ام شدم پسر عمه ام خیلی بهم نگاه میکرد تا اینکه من متوجه میشدم اون نگاهشو میدوزدید اون با دختر عمه ام 3سال در رابطه بوده نمیدونم چرا حس هنوز بهش حسی داره والان هروقت میریم بیرون بیشتر به اون توجه میکنه الان واسه عشق اون مهم نیست من فقط عاشقشم به نظر شما اون به منم حسی دار

 8. سلام
  چرا به سوال من جوابی داده نشده؟تقریبایک هفته پیش جهت مشاوره موضوعی رابراتون ارسال کردم

  • مشاور سایت روان آگاه 15 اسفند, 1400 در 12:56 ب.ظ پاسخ

   با سلام لطفا مجددا سوالتون و مطرح بفرمایید

   • سلام من دختر، ۱۱ سالمه نمی دونم چیشد که از ۶ سالگی در دام عشق افتادم
    عشق من در حال حاضر یک پسر ۱۳ ساله است که یکی از فامیلامونه و خیلی کم همدیگه رو میبینیم
    همون قدر هم که میبینیم یا خونه ی ما دعوتن یا ما خونه اونا
    بعد از یک سال که همدیگه رو ندیده بودیم
    من شماره ش رو پیدا کردم و باهاش چت کردم
    اصلا نشونه ای که اونم عاشق منه داخل صحبت هاش ندیدم
    چه طوری بفهمم عاشقم هست یا نیست.
    اگه نیست دیگه پِیش نرم.
    با تشکر

  • مشاور سایت روان آگاه 15 اسفند, 1400 در 1:23 ب.ظ پاسخ

   آقای سعید متاسفانه به دلیل وجود مسائل اخلاقی در کامنت شما اجازه انتشار آنرا نداریم.با توجه به مواردی که بیان کردید و با آگاهی به این مساله که ازدواج یعنی تعهد و وفاداری نسبت به همسر و فرزندان مخصوصا زمانیکه شما اظهار کردید کاملا از زندگی و همسرتان راضی هستید می بایست برای کمک گرفتن حتما مشاوره بگیرید.

 9. سلام من توی محل کار از پسری خوشم اومده و الان ۷ ماهی میشه که اونجا کار میکنم ولی به شکل جدی ۲ ماه هستش که علاقه پیدا کردم ایشون ۲۳ ساله خستن و من ۲۰ ساله ما خیلی با هم صمیمی هستیم و ایشون همه ی حرفاشو به من میزنه و همیشه توی هر کاریش از من نظر میپرسه و کلا خیلی صمیمی اما بشدت مغرور هستش و میدونم که اگه اونم هنچین حسی داشته باشه و من بگم میگه نه میخوام بدونم چطوری میتونم کاری کنم که بدونه نمی خوام رابطه دوستی باشه و چطوری احساس راحتی کنه که بیاد جلو
  مورد بفدی این هستش که از لحاظ روحی توی موقعیت خوبی نیست و سردرگم هستش همیشه و سخت تصمیم میگیره
  ممنون میشم لطفا کمکم کنید

  • مشاور سایت روان آگاه 1 فروردین, 1401 در 2:41 ب.ظ پاسخ

   سلام
   اولین مطلب این است که ایشون درگیری های ذهنی دارد و وضعیت روحی خوبی ندارد و این موضوع می‌تواند یکی از علت های عدم ابراز علاقه ایشان باشد. بهتر است فرصت بدید و تشویق کنید که ایشون برای بهبودی به متخصص روانشناسی و مشاوره مراجعه کنند اما برای جلب توجه ایشون شما می تونید سعی کنید از هماهنگی رنگ و سبک پوشش و لباس و زبان بدن استفاده کنید این طوری به شکل غیر مستقیم توجه خودتون رو به ایشون نشون دادید و اگر ایشان هدف و نظری داشته باشند تمایل به گفتگو و مطرح کردن علاقه اشون پیدا خواهند کرد.

 10. من یه پسر عموم از امریکا اومده در واقع خانواده ی ما از اصیل ترین خانواده کوردها هستن وقتی یکی مزاحمم میشه اعصبانی میشه یکه نگام کنه چشای اون فرد رو در میاره کلا غیرتی گه گاهی مثلا تو جشن تولد کامل از اول تا اخر نگام میکنه هروقت چشمم بهش میفته نگاه میکنه اما هیچ حرفی نمیزنه همه میگن مغرور نمیدونم بعضیا میگن دوسم داره اما من اصلا نمی فهمم همش داد میزنه سرم دعوا میکنه باهام اما خیلی مراقبمه به نطرتون ایا عاشقمه خوب میشناسمش ادم مغرور اعصبی اما خیلی مهربون با بقیه

  • مشاور سایت روان آگاه 23 اسفند, 1400 در 11:42 ق.ظ پاسخ

   با سلام
   اول اینکه دانستن سن شما و ایشان مهم است.ضمن اینکه با توجه به مسائلی که بیان کردید بهتر است صبوری کنید ایشان اگر به شما علاقه مند باشند قطعا رسما اقدام خواهند کرد.

 11. خواهشاً زود جوابمو بدید

  • مشاور سایت روان آگاه 1 فروردین, 1401 در 2:40 ب.ظ پاسخ

   به هر حال این رفتارهای ایشون حاکی از توجه ایشون به شما هست
   ولی اینکه این رفتارها دلالت بر عاشق بودن ایشون باشه نمیشه پاسخ قطعی داد و حالا اینکه این میزان از حساسیت نرمال هست یا خیر جای بررسی و تامل دارد.

 12. سلام
  من ۱۶ سالمه و پسر عمه ام ۱۹ سالش
  خیلی شوخ طبع و باجنبه است
  و کلا تو فامیل همه دخترا عاشقشن
  تو فامیل ما پسر و دختر باید سر و سنگین باشن
  با من حرف نمیزنه فقط سلام میکنه و تشکر میکنه
  بعضی وقتها بهم خیره میشه و میخنده

 13. سلام
  من یک چند وقتی هست که متوجه شدم داخل مهمونی ها یکی از پسر های فامیل به صورتی که خودم نخوام بفهمم من رونگاه می کنه
  به نظر شما این نشونه چی می تونه باشه ؟

 14. سلام وقت بخیر دختری 32 ساله هستم که حدود 6 ماه باپسری از فامیل که در خارج از ایران زندگی می کنه صحبت میکنم ایشون من رو همیشه با کلمات زیبا توصیف میکنه و بعد از 5 ماه ابراز علاقه کرد
  اما وقتی من ابراز علاقه میکنم انگار گارد بر خلاف اینکه اصرار داشتن اوایل که من هم ایشون رو با کلمات خاص صدا کنم
  و من بعد از 5 ماه شروع به نشون دادن علاقه ام به ایشون کردم اما وقتی علاقه م رو کلامی بیان می کنم
  انگار کمی خودش رو عقب میکشه میل رغبت خاصی نشون نمیده یا من اینجور احساس میکنم
  و این باعث شده سردرگم بشم که آیا واقعا منو دوست داره یا ن وهدفش چیه کلا

 15. سلام من پسر فامیل رو دوست دارم ی روز داشتم ظرف میشتم اون بود با خالم بعد سرمو برگردوندم دیدم داره منو نگاه میکنه بعد دوباره وقتی ظرفا تمدم شد دوباره برگشتم دیدم داشت منو نگاه میکرد دستشم رو شونش بود بعد رفت تو اتاقی که وسایلم بود رفت خوابید رفتم وسایلم رو بردارم برم موقع رفتن داشتم برقو خاموش کنم چشماشو برای چند ثانیه باز کرد بعد منم رفتم
  ایا منو دوست داره

 16. سلام.من دختری ۱۸ ساله هستم که حدودا از ۱۲ سالگی تا الان حس می کنم عاشق یکی از پسرای فامیل هستم ایشون متولد ۷۴ هستش و اون اوایل خیلی سعی داشت خودشو به من نزدیک کنه همش تو جمعا دور و بر من بود و ارتباط فیزیکی با من برقرار میکرد و منو به یه اسم خاص که کسی اون مدلی صدام نمیکرد همیشه صدام میکرد حتی داخل جمع.اما هرچی بزرگ تر شدیم چون هیچ کدوم هیچ ابراز علاقه ایی نداشتیم من احتمال دادم که عشق نبوده و الانم ذهنم حسابی درگیره .ما یه دو سه سالی هست خیلی کم همو میبینیم و هر دومون یه جورایی می خوایم انگار دور باشیم اما بازم من تو قلب انگار دوستش دارم و اونم بعضی وقتا یه نگاهای خاصی به من داره .می خواستم ببینم ممکنه اون ادم عاشق من باشه؟

 17. سلام من ۱۸ سالمه دخترم
  ی پسر ی رو دوست دارم ولی میترسم که بگم و بگه که به من چه
  و اون روز شنیدم که پیش یکی داشت میگف من رو یکی کراش دارم
  درباره نفر قبلی هم ک تو زندگیش بوده برام گفته
  اگه میشه راهنمایی کنید بگم یا نگم؟!

 18. سلام من الان ۱۸ سالمه پسرخالم این نشونه هارو داشت حتی به مامانمم گفته بود ولی من حتی یبارم اجازه ندادم حرفشو بزنه خیلی بی محلی کردم ۳ساله نیومد خونمون بعد ۳سال ک دیدمش فقط داشت از دخترا حرف میزد ولی بازم همش نگام میکرد خیلی چشش رو منه ولی از دخترا هم حرف زد زیادم نمیموند پیشم همش میخواست بره اتاقش این بخاطره بی محلیهمنه و عصبانیتشه؟ یا دوسم نداره؟

 19. سلام من دخترم عاشق یک پسر شدم
  از فامیل مون هست و کلا تو عمرم یه بار دیدمش و یک سال کامل شده الان دارم از عشق یک طرفه رنج میبرم
  میبینم اصلا علاقه ای به من نداره داخل اینستا با دخترا می‌خنده و خوشه
  و من اصلااااااا زیبایی ندارم که علاقه مند شده باشه بهم
  ولی تا الان نتونستم فراموشش کنم دلسرد بشم ازش
  میشه کمکم کنید

 20. سلام
  من ۱۹ سالمه،۳ سالی هست ک وارد ی باشگاهی شدم ی پسر هم سن خودم هست،اوایل علاقه ای نداشتم بهش،الان ک بزرگتر شدم حس میکنم ی حسایی دارم بهش و دوسش دارم،چون تمرین هامون باهم هست و بیشتر وقت تمرین رو باهم میگذرونیم،اونم ی کارایی میکنه ک نشون میده علاقه ای داره،یا کارایی میکنه ک بخندونتم ک من نگاهش کنم و بهش توجه کنم،ولی تا ب حال پیامی ک ناشی از علاقه باشه ازش ندیدم،و ادمیه ک ب شدت سرش تو ورزششه و تا حالا با کسی نبوده تو رابطه،ب نظرتون مغروره و نمیتونه حسش رو بگه یا علاقه ای نداره بهم؟

 21. جواب من رو ندادید خانم دکتر!!!

  • مشاور سایت روان آگاه 27 فروردین, 1401 در 8:58 ق.ظ پاسخ

   ا سلام
   با توجه به اینکه گفتید ایشون تا به حال رابطه ای نداشته و تمرکزش همیشه رو ورزش بوده پس به نظر میرسه نگاه ایشون به شما جنسیتی نیست و ذهنشون اصلا درگیر مسائل عاطفی نیست و این به این معنا نیست که شما دختر دوست داشتنی نیستید به این معنیه که اولویت ایشون ورزش است دخترها عاطفی هستند و زود درگیر مسائل احساسی می‌شوند
   بهتر شما هم احساسات خود رو بیشتر کنترل کنید تا به مشکل نخورید

 22. سلام،من دختری ۳۱ ساله هستم و تقریبا ۱ ساله با پسری که ۶ سال از خودمه آشنا شدم، از اول رابطه به هم می‌گفتیم مثل خواهر و برادریم، ولی من چند وقته که دلبسته و عاشق شدم، بهش چندبار گفتم ولی اون میگه مثل خواهرمی، ایشون همیشه بهم میگه دوستم داره و عاشقم ولی میگه همون حس خواهر برادریه ،بعد که بهش میگم میخوام از رابطه برم نمیذاره میگه بمونیم برای همیشه. خیلی گیج شدم نمیدونم که اونم بهم علاقه داره یا نه؟؟؟؟؟ وقتی حس منو نداره چطوری میشه تو رابطه موند؟ میشه لطف کنید جواب بدین

  • مشاور سایت روان آگاه 5 اردیبهشت, 1401 در 5:08 ب.ظ پاسخ

   سلام بهتره از رابطه بی سرانجام و بی نتیجه و بدون هدف مشترک خارج بشید چون به لحاظ عاطفی و احساسی وابستگی بیشتری پیدا می‌کنید و این در حالی است که نگاه ایشون به شما اصلا احساسی و عاطفی نیست و با بهانه خواهر برادری می‌خواهد شما را در رابطه نگه دارد
   و حتی اگر ایشون هم به شما علاقمند شود و ابراز علاقه کند تفاوت سنی که ایشون کوچکتر هست موانع مختلفی از جمله مخالفت خانواده سر راه رابطه بلندمدت برای شما به وجود می‌آورد
   شما با ماندن در این رابطه زمان خود را برای رابطه مطلوب دیگر از دست می‌دهید

 23. سلام وقتتون بخیر
  من یه دختر ۱۸ساله هستم و کنکور دارم امسال و الان تقریبا دو ماهی میشه که یه مشاور گرفتم که دانشجوی پزشکی هستن و توی یه موسسه کار میکنن ایشون از همون اول که من باهاشون مشاوره گرفتم رفتارشون با مشاورای قبلیم متفاوت بود با اینکه ایشون خیلی پسر مغرور و با اعتماد بنفسیه ینی یجوری که نود درصد دخترای موسسه ر‌وشون کراش بودن بعد ایشون تو چتا همش برای من گل میفرستادن وقتی حضوری میرفتم جلسه توی جلسات اول کاملا متوجه میشدم که نمیتونن مستقیم تو چشای من نگاه کنن ولی وقتی چش من میرفت یه سمت دیگه متوجه میشدم بهم نگاه میکنن باز وقتی نگاهشون میکردم چشمشون رو میدزدیدن ولی جدیدا دیگه کاملا تو چشام نگاه میکنن اصن نگاهشون رو از من برنمیدارن جوری که من خودم بعضی موقع ها خجالت میکشم و یه طرف دیگه رو نگاه میکنم ولی بازم همچنان به من خیره میشن از همون اول هم بی دلیل فیلم انگیزشی میفرستادن هر وقت گزارش درسی میفرستادم اخر شبا به محض انلاین شدن سین میکردن با اینکه خیلی مغرورا ولی توی جلسه های مشاوره من همش هی میخندن و حرفای بامزه میزنن که منم بخندم با اینکه تایم عادی مشاوره ۳۰دقیقس هر جلسه مشاوره من ۱/۳۰ساعت طول میکشه حتی چند روز پیش که من تولدم بود مث اینکه اطلاع داشتن درحالی که من اصن نه استوری گذاشتم نه چیزی خودشون اومدن و تبریک گفتن تولدمو حتی یه بار درباره خانوادم ازم پرسیدن که شفل پدرم چیه چندتا خواهر برادریم ایشون کلا از بیرون خیلی فرد باشخصیتی به نظر میرسن و همینجوریم هست و خیلی خیلی کارای دیگه
  حتی دیگه فامیلی منو نمیگن و اسم کوچیکمو میگن و خانم پشتش میگن
  ولی خب یه بعضب موقع ها باز رفتارشون عادی میشه گرچه وقتایی که رفتارشون عادی میشه زمانیه که درس و دانشگاهشون بهشون فشار میاره
  من چون تاحالا مستقیما چیزی بهم نگفتن نمیدونم که ایشون واقعا به من علاقه دارن یا نه خواستم اگه میشه منو راهنمایی کنین

  • مشاور سایت روان آگاه 12 اردیبهشت, 1401 در 5:35 ق.ظ پاسخ

   سلام با توجه به اینکه مستقیما حرفی نزدن بهتره فعلا روی مسائل مربوط به درستون فوکوس کنید و ذهنتون و درگیر نکنید. صبور باشید تا به یک نتیجه گیری درستی و منطقی برسید.

 24. سلام میشه لطفا پیام منو تایید کنید یا جواب بدین ممنون🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 25. جواب منو ندادین🙏🏻☹️☹️☹️

 26. سلام
  دختری هستم ۲۸ ساله، احساس می کنم یکی از اساتیدم بهم علاقه داره، از من درباره اینکا مجرد هستم یا خیر و اینکه آیا کسی را دوست دارم یا خیر پرسیده است ولی مستقیم چیزی نمیگوید؟
  از کجا بفهمم که دوستم داره یا نه؟

  • مشاور سایت روان آگاه 12 اردیبهشت, 1401 در 5:30 ق.ظ پاسخ

   سلام به رفتارها و زبان بدن و نوع توجه ایشون به خودتون دقت کنید
   و صبور باشید تا به نتیجه گیری درست و منطقی برسید

 27. سلام خانم دوستم فاطمه 15ساله اش یک پسری دوست داره تقریبا9ماه میشه یک مدت تو اینستا بهش پیام داد پسر نمی شناخته اش اما بعدا دوستم که پست عاشقانه گذاشت با حرف اول اسم پسر که اسمش علی بهش گفت که تو فامیل شما فقط یک نفر علی اون دوست داری معلوم شد دوست من می شناسه الان هروقت باهم روبررو میشن همو چند دقیقه نگاه می کنن بعد ازهم رو می گیرند دوستم الان چیکار باید بکنه ممنون میشم بگید پسر 2سال از دوستم بزرگتر یعنی 17ساله اش

 28. سلام وقتتون بخیر ممنون از مطلب خوبتون
  من دختری ۲۵ ساله هستم که در محل کارم با پسری آشنا شدم که اکثر نشانه ی علاقه به من رو‌داشت ، خودم احساس می کردم روم کراش داره ولی من هیچ حسی نسبت بهش نداشتم بعد از مدتی تحت تاثیر حرفاس دوستام که پسر خوبیه و نخ هایی که بهم میداد قرار گرفتم و ازش خوشم اومد ، یک‌ روز دوستم بهم گفت علاقتو غیر مستقیم بهش نشون بده درصورتی که من دختر مغروری ام و تا حالا برای هیچ پسری از این کارا نکردم به خاطر همین مخالفت می کردم ، بعد موقعی که دوستم داشت اصرار می کرد که بیا به این نشون بده پسره همون جا حضور داشت و همه چیزو فهمید و متوجه شد که من به خاطر اون اونجام ، من انتظار داشتم بعد از این اتفاق بهم ابراز علاقه کنه ولی هیچ عکس العملی نشون نداد فقط به صورتم زل میزد و دنبالم راه میوفتاد
  الان این پسری که من خیلی از ش خوشم نمیاد انقدری ( بعد از اون اتفاق )برای من مهم شده که اصلا نمی دونم چ جوری از ذهنم بیارمش بیرون
  ممنون میشم کمکم کنید

 29. سلام 4 ساله یکی از دوستام علایم عاشقی بروز میده و حرف نمیزنه زبان بدنش که میگه عاشقم شده همش نگام میکنه و وقتی نگاش میکنم نگاهشو میدزده و همش برام فیلم های خنده دار میفرسته وقتی با پسر دیگه ای هستم بشدت حسودیش میشه تمام خانوادش خانواده من رو میشناسن سعی داره نزدیکم بشه ولی تا حالا نه خانوادم فهمیدن نه حرفی مینه سعی داره بهم بگه ولی به زور جلوی خودش رو مییگیره که حرفی نزنه
  لطفا بگید عاشقم شده یانه

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.