3 آذر, 1400

علائم عاشق شدن مردان

خیلی از دخترا قبل از اینکه علاقه شون و به یه پسری ابراز کنن می خوان بدونن که طرف چه حسی بهشون داره؟دوست دارن بفهمن که علائم عاشق شدن مردان چیه تا ببینن اصلا می تونن با اون شخص برای آینده برنامه ای بریزن یا نه.

علائم عاشق شدن مردان چیست؟

حرکات مرد عاشق چگونه است ؟

نشانه های عاشق شدن مردان مغرور چیست ؟

نشانه های عشق پنهانی مردان چیست؟

همه می دونیم که زن ها و مردها متفاوتن و این روی نحوه ارتباطشون با همدیگه هم اثر میزاره.یکی از مهمترین تفاوت های بین اونها اینه که مردان اغلب با یکسری روش هایی عاقه شون و به خانوما نشون میدن که خیلی واضح و مشخص نیست و باع سردرگمی میشه.

اگر به دنبال پی بردن به شخصیت فردی که می خواهید با او رابطه داشته باشید هستید مقاله روانشناسی شخصیت از روی چهره را مطالعه نمایید

ما توی این مقاله سعی کردیم بهتون نشون بدیم که یه مرد عاشق چجوری رفتار میکنه و چطور میشه فهمید که یه پسر واقعا عاشق ماست؟

علائم عاشق شدن مردان

علائم عاشق شدن مردان

علائم عاشق شدن مردان تقریبا براحتی قابل تشخیص است. تعریف عشق برای هر فردی متفاوت است اما الگوهای خاصی وجود دارد که می تواند نشان دهد یک مرد به شما علاقه مند است.

در زیر چندین علائم عاشق شدن مردان را آورده ایم:

۱-دوست دارد از شما حمایت و محافظت کند

یکی از نشانه های مرد عاشق این است که سعی می کند همیشه از شما محافظت کرده و حمایتتان کند.
مثلا در موقعیت های استرس زا مثل عبور از یک جاده شلوغ طوری برخورد می کند که انگار محافظت از شما اولویت اول اوست. یا سعی می کند در شرایطی که ممکن است برای شما سخت باشد همراهی تان کند و …
یک مفهوم روانشناختی بنام غریزه قهرمان وجود دارد که نشان می دهد چرا مردان اینقدر از شخصی که دوستش دارند محافظت می کنند.خیلی ساده است مردان می خواهند که قهرمان شما باشند.

۲-تمام توجه اش به شماست

یکی از بارزترین علائم مردان عاشق این است که به زنان اطراف خود توجهی نمی کنند.اگر در مکانی باشید که صدها زن زیبا هم حضور داشته باشند او فقط به شما اهمیت می دهد و همه ی حواسش به این است که چکار می کنید.

۳-در مورد آینده از شما سوال می پرسد

وقتی یک پسر در مورد آینده از دختر سوال می پرسد مثلا اینکه قصد مهاجرت یا بچه دار شدن و … را دارید یا نه ؟ به این معناست که دلش می خواهد از برنامه های شما مطلع شود.این سوالات یک سطحی از صمیمیت را نشان می دهد.یعنی پسر اونقدر در مورد شما جدی است که می خواهد برنامه هایش را طوری بچیند که با شما سازگار باشد.

نشانه های عاشق شدن یک پسر

۴-او همیشه شما را در اولویت قرار می دهد

اگر یک مرد برایتان کارهای کوچک و فداکارانه انجام می دهد مثلا اکثرا از شما می خواهد که رستورانی که می خواهید شام بخورید را انتخاب کنید یا وقت هایی که هوس یک خوراکی خاصی می کنید آنرا برایتان فراهم می کند و .. یعنی عاشق شده.

 

۵-او از اینکه خود واقعی اش رابه شما نشان دهد نمی ترسد

یکی از نشانه های عاشق شدن یک پسر این است که خود واقعی اش را به شما نشان می دهد چون با شما احساس راحتی می کند.
وقتی یک مرد عمیق ترین ترس ها و بزرگترین آرزوهای خود را با شما در میان می گذارد، نشان میدهد که چقدر به شما اعتماد دارد.
اگر متوجه شدید که یک پسر در مقابل خانواده، دوستان و آشنایانش با شما طور دیگری رفتار می کند یعنی بوهای خوبی به مشام نمی رسد و او یک چیزهایی را از شما مخفی کرده است.

نشانه های عاشق شدن یک پسر مغرور

۶-به ظاهر خود بیشتر می رسد

وقتی مردی بیشتر از قبل به ظاهرش اهمیت می دهد و تلاش می کند تا جذاب تر بنظر برسد یعنی می خواهد زن مورد علاقه اش را تحت تاثیر قرار دهد.

 

۷-به تصمیمات و نظرات شما احترام می گذارد

مردی که عاشق شما باشد همیشه به نظرات و تصمیمات شما احترام میگذارد.سعی نمیکند نظر شما را عوض کند یا به هر طریقی حرف خودش را به کرسی بنشاند.

 

۸-شما را با خانواده و افراد مهم زندگی اش آشنا میکند

اگر یک پسر از شما درخواست می کند تا با خانوده و دوستانش ملاقات کنید یعنی به شما علاقه مند شده و قصدش برای ادامه این رابطه جدی است.

البته اگر پسر تصمیمش را در مورد شما گرفته باشد و واقعا عاشقتان باشد به این خاطر شما را با خانواده آشنا نمی کند که آنها هم در مورد شما نظر بدهند.بلکه او فقط میخواهد کسی که دوستش دارد را به همه معرفی کند.

حرکات مرد عاشق

حرکات مرد عاشق چگونه است ؟

از روی حرکات مرد عاشق میتوانیم به اتفاقاتی که در درون او میفتد پی ببریم.همه دخترها دوست دارند بدانند که وقتی یک مرد عاشق می شود چطور رفتار می کند؟ موارد زیر نشان می دهد که یک پسر عاشق شما شده است:

 1. هنگام صحبت و برنامه ریزی برای آینده از واژه “ما” استفاده می کند
 2. برای معرفی شما به خانواده خودش و دیدن خانواده شما عجله دارد
 3. بی دلیل به شما زنگ می زند و بیشتر وقتش را برای شما صرف می کند
 4. با شما چیزهای جدیدی که هیچوقت سراغشان نرفته را امتحان می کند
 5. خیلی به شما نگاه می کند و ارتباط چشمی برقرار میکند.حتی وقتی حواستان نیست.
 6. مثل یک آینه تمام حرکات و رفتارهای شما را منعکس می کند.مثلا وقتی شما می خندید او هم میخندد.
 7. دوست دارد مدام برای شما یک کاری انجام دهد.
 8. آرام و قرار ندارند.اگر با او بیرون بروید متوجه می شوید که بیقرار هستند، مرتب بلند میشوند و مینشینند.
 9. او به روابط شما با دیگران حسادت می کند

نشانه های عاشق شدن مردان مغرور

نشانه های عاشق شدن مردان مغرور

بعضی از دخترها از پسرهای مغرور خیلی خوششان می آید و این مردان را جذابتر از بقیه می دانند مخصوصا زمانی که یک جورهایی غیرمستقیم عشقشان را اعتراف می کنند.اما به نظر شما نشانه های عاشق شدن مردان مغرور چیست؟

گاهی اوقات برای شروع یه رابطه باید از یک مشاور کمک گرفت ، پس پیش از هر تصمیمی ابتدا صفحه مشاور روابط عاطفی را مطالعه نمایید

۱- مردان مغرور سر صبحت را باز می کنند:

آنها حتی وقتی هیچ حرفی برای گفتن بین شما وجود ندارد یک مساله ای را مطرح می کنند تا با شما حرف بزنند و بحث را مرتب ادامه می دهند تا از این طریق شما را بیشتر بشناسند.

۲- از خودش تعریف می کند:

مرد مغروری که به شما علاقه مند شده خیلی قپی می آید و به خودش می بالد.البته فکر نکنید که با اینکار می خواهد حس شما را نسبت به خودتان بد کند بلکه او فکر می کند که اینطوری می تواند شما را تحت تاثیر قرار دهد تا بیشتر دوستش داشته باشید.

۳- ممکن است توهین آمیز صحبت کند:

مردان مغرور برای جلب توجه و نشان دادن علاقه شان شوخی هایی میکنند که شاید به مزاق شما خوش نیاید.البته این کار را عمدی انجام نمی دهند و اصلا متوجه این نیستند که شوخی شان شاید خوب از آب در نیاید.

۴- به شما محل نمیگذارد یا شما را نادیده می گیرد:

یکی از نشانه های عاشق شدن یک پسر مغرور این است که طوری رفتار میکند که شما را تحریک کند تا اعتراف کنید به او علاقه دارید.یعنی با اینکار تلاش میکند تا نشانه های بیشتری از علاقه شما به خودش پیدا کند.

علائم عاشق شدن مردان مغرور

۵- با اعتماد بنفس و پرقدرت خودش را نشان میدهد:

مردان متکبر و عاشق وقتی بلند میشوند شکمشان را به داخل میکشند، شانه هایشان را عقب می دهند و با اعتماد بنفس راه میروند.آنها می خواهند با اینکار نشان دهند که یک مرد آلفا هستند که بخوبی می توانند از شما مراقبت کنند.

۶- پول خرج می کند:

مردان مغرور هربار که بیرون می روید هزینه شام را پرداخت می کنند و از اینکه یک خانوم اینکار را انجام دهد خوششان نمی آید.با اینکار می خواهند بگویند که عرضه فراهم کردن امکانات زندگی را دارند.

۷- حساب شده عمل می کنند:

مردان مغرور خیلی مراقب حرفها و رفتارهایشان هستند.آنها ممکن است ۳ روز یکبار تماس بگیرند یا وقتی پیام میدهید بلافاصله جواب ندهند.شاید به این خاطر که نگران هستند که یک وقت کار اشتباهی انجام ندهند.

۸- از شما به شکل خاص تعریف و تمجید می کند:

پسرهای مغرور یک جوری از شما تعریف می کنند که خیلی به چشم نیاید که قصد تعریف کردن از شما را دارند.یا خیلی برایشان سخت است که شما را با نام زیبا و جذاب و عزیز و … صدا کنند.

نشانه های عشق پنهانی مردان

نشانه های عشق پنهانی مردان

برخی از مردان بخاطر اینکه میترسند دختری که عاشقش هستند به آنها علاقه نداشته باشد عشق خودشان را تا زمانیکه یک نشانه ای از دختر ببینند پنهان می کنند.

ما در ادامه ۸ تا از نشانه های عشق پنهانی مردان را ذکر می کنیم تا اگر شما دخترها هم به یک پسری علاقه دارید و می خواهید بدانید او هم همین حس را دارد یا نه از روی این نشانه ها یک چیزهایی دستگیرتان شود.

 1. همیشه برای شنیدن حرفهای شما وقت آزاد دارد و سعی می کند پیرامون صحبت های شما خاطرات یا مباحثی را مطرح کند.
 2.  نظرات شما برایش ارزشمند است.او حتی اگر از نظرات شما استفاده نکند اما همیشه از شما نظرخواهی کرده و بابت آن از شما تشکر و قدردانی می کند.
 3. علاقه مند است در مورد زندگی شما بیشتر بداند.
 4. سعی می کند با شوخ طبعی هایش شما را بخنداند زیرا از شادی شما بسیار شاد میشود.
 5. زمان های استراحت خود را برای ملاقات با شما قرار می دهد و طوری برنامه میریزد که زمان بیشتری کنار شما باشد.
 6. رفتارش با شما با بقیه دخترها فرق دارد.
 7.  وقتی کنار شماست به دخترهای دیگر اهمیت نمی دهد و حرفی هم از انها نمی زند.
 8. از شما می خواهد که در برنامه های مختلفی که دارد شرکت کنید زیرا در ذهنش شما را همسر اینده خود می داند.
 9.  وقتی از او تعریف می کنید صورتش سرخ شده و برق خوشحالی در چشمانش موج می زند.زیرا نمی تواند همیشه حسی که در دل دارد را پنهان کند.
 10.  وقتی با شماست دست و پایش را گم می کند.

مشاوره ازدواج

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *