25 فروردین, 1400

روانشناسی اعداد فرشتگان

برای شما هم پیش اومده که در طول روز، مدام چیزهای مشابه ببینید مثلا یهو نگاه به ساعت کنید ببینید زمان جفت افتاده، یا یک رسیدی بهتون بدن که اعداد مشابه روش هست، یا اینکه پلاک ماشین ببینید که عدد های یکسان توی اون تکرار شده باشه؟
بنظرتون دیدن عددهای مشابه اونم چندین مرتبه چه معنایی میتونه داشته باشه؟ اصلا دلیل علمی پشت این الگوهای یکسان هست یا نه؟

اما آیا این الگو یک پدیده معنوی است یا روانشناختی؟در این مقاله دیدگاه های مختلفی را در مورد روانشناسی اعداد فرشتگان بررسی می کنیم تا بتوانیم بفهمیم چرا این اعداد مرتبا تکرار می شوند و اینکه این اطلاعات به چه دردی می خورد؟

تکرار اعداد، مرتبط با روانشناسی اعداد فرشتگان است یا جنبه معنوی دارد؟

معنی اعداد فرشتگان و دلیل دیدن اعداد مشابه و تکرای نشانه چیست؟

اعداد فرشتگان ساعت به چه معناست؟

مفهوم اعداد فرشتگان ۴۴۴ چیست؟

پیام اعداد فرشتگان ۳۳۳ برای ما چیست؟

دیدن اعداد فرشتگان ۱۲۱۲ چه چیزی را می خواهد به ما بگوید؟

اعداد فرشتگان ۲۲۲۲ حاوی چه پیغامی است؟

با دیدین اعداد فرشتگان چه کاری باید بکنیم؟

چرا فرشتگان با اعداد پیام می فرستند؟

دیدن اعداد جفت نشانه چیست؟

عدد فرشتگان ۱۱۱۱

 

روانشناسی اعداد فرشتگان

یک پیشنهاد : اگه دوست دارید به شخصیت یک نفر از زوی چهره اش پی ببرید حتما به صفحه روانشناسی چهره سر بزنید.

دیدن اعداد مشابه به رواشناسی اعداد فرشتگان مربوط است یا معنویت؟

یکی از رایج ترین و هیجان انگیز ترین راه هایی که فرشتگان ما را راهنمایی می کنند و حکمتی برایمان دارد، اعداد فرشتگان است.
در چند سال اخیر عده ی زیادی گزارش کرده اند که همیشه اعداد یکسانی را مشاهده می کنند مثلا همیشه در ساعت ۱۰:۱۰ ایمیل یا پیام دریافت می کنند.در ابتدا آنها این موضوع را تصادفی عنوان کردند اما بعدا این مساله را بسیار عجیب دانستند.

اگر نظریه های متافیزیک و مبهم را قبول ندارید روانشناسی اعداد فرشتگان برای شما یک چیز غیر واقعی و مسخره بنظر میرسد چراکه هیچ توضیح منطقی یا علمی برای اعداد فرشتگان وجود ندارد و به نوعی برای افراد غیر معتقد به شبه علم، ممکن است دلیل روانشناختی بیشتری باشد که شما این پدیده را بدور از تعصبات، تجربه کنید.

در روانشناسی اعداد فرشتگان گفته شده که زمانی این الگوها در زندگی شما ظاهر می شود که آگاهی های فعال و پرانرژی تان روی وقایع خاصی که مرتب تکرار می شود، تنظیم گردند.الگوهای تکراری همزمان نامیده می شوند و اغلب بصورت شماره های تکراری که در طول روز می بینید ظاهر می شوند.

براساس هرم سلسه مراتب نیازهای مزلو هرچقدر احساس امنیت و اطمینان بیشتری در محیط خود داشته باشید در نقطه ی بالاتری از هرم قرار می گیرید تا جاییکه به نقطه واقعی سازی برسید.این احساس زمانی بوجود می آید که شما بجای اینکه فقط زنده بمانید، برای تصمیم گیری در مورد زندگیتان بر مبنای آنچیزی که راضی تان می کند، شروع به تجزیه تحلیل میکنید.

این یعنی جایگاه خودتان را فراتر از زنده مانی در جهان مشخص می کنید.شما به جستجوی معنی و هدف می روید و جنبه های جدیدی از زندگیتان مانند معنویت را کشف می کنید.
حالا در جایگاهی قرار گرفته اید که همزمانی ها را متوجه می شوید و این یعنی دیگر روی نیازهای سطح پایین برای بقا تمرکز نمی کنید.

این همزمانی ها باعث می شود که شما برای اتفاقاتی که در زندگیتان می افتد الگوهایی در نظر بگیرید که منجر به تاکید بیشتر و در نتیجه بالا رفتن انرژی برای رسیدن به یک نتیجه خاص می شود.مثلا خواب یکی از دوستانتان را دیدید که مدت هاست از او خبر ندارید اما روز بعد در ۱۱:۱۱ پیامی از او دریافت می کنید که نشان دهنده همزمانی است.و بجای اینکه او را نادیده بگیرید پیام را پاسخ داده و با وی قرار ملاقات می گذارید چونکه برای پیام دوستتان اهمیت بیشتری قائل شده اید.

در روانشناسي اعداد فرشتگان زیاد شدن همزمانی در زندگی، نشانه بقا و تکامل معنوی است. از نظر معنوی دیدن اعداد یکسان آن هم بارها و بارها نشان از این است که شما از خواب بیدار شده اید و ارتباط معنوی که در شما خاموش شده بوده دوباره شکوفا شده است.

دیدن اعداد فرشتگان برای هرکسی معنای متفاوتی ممکن است داشته باشد مثلا من وقتی عدد ۱۲۳۴ را چندین بار میبینم احساس آرامش می کنم و تمام نگرانی هایم ذوب می شود.هر عددی نشان دهنده یک کد ارتعاشی است و پیامی مخصوصی را بهمراه دارد.بنابراین ما در هر سطح و فرکانس انرژی که باشیم یک چیز خاص را جذب میکنیم.

اعداد مشابه

اعداد مشابه

دیدن اعداد مشابه در هرجایی شاید بمعنای این باشد که جهان تلاش میکند چیزی را به شما بگوید.یاسمین ولف ستاره شناس و متخصص علم اعداد می گوید مردم با دیدن اعداد مشابه مثل ۱۱:۱۱ آرزو می کنند اما افراد زمانی زیاد این عددها را میبینند که سفر معنوی خودشان را تازه آغاز کرده باشند.به این خاطر که در علم اعداد، دیدن اعداد مشابه بمعنای استقلال، اعتماد بنفس و شروع جدید است.البته پیام متفاوتی پشت هر شماره هست.ولف می گوید اگر سری های ۲ را میبینید یعنی شما در زمان مناسب در مکان مناسب هستید.به این دلیل که عدد ۲ نشان دهنده هماهنگی و همزیستی است که این یعنی شما هم اکنون در تعادل هستید.

همه ما در مسیرهای مختلفی هستیم و هر فردی در یک زمان درست از خواب غفلت بیدار می شودبنابراین اگر از شهود خود بیشتراستفاده کرده و به آن توجه کنید، پیامی که شماره سعی دارد به شما بفهماند مشخص خواهد بود.البته ولف می گوید هرچند دیدن اعداد مشابه پیام مشخصی برای شما دارد اما در نهایت خود شما هستید که باید بر اساس شرایط و حس درونی تان پیام آنها را تفسیر کنید.

 

اعداد فرستگان ساعت

معنی اعداد فرشتگان ساعت چیست؟

اعداد فرشتگان ساعت به این معنی است که اعدادی که می بینم در قالب زمان است. از آنجا که زمان و اعداد اشکال انرژی هستند، و از سوی دیگر روح انسان عاشق ارسال پیام است، توجه داشته باشید که در چنین مواقعی یک پیام عالی از سوی خود درونی یا روحتان دریافت کرده اید
مثلا دوستتان همیشه ساعت ۱۰:۱۰ تماس می گیرد یا هرشب قبل خواب وقتی ساعتتان را چک می کنید ساعت مشابهی را نشان می دهد.

اعداد فرشتگان ۴۴۴ به چه معنا است؟

برای بالا بردن معنویت و همزمانی به سطح بعدی، در هرجایی ممکن است اعداد تکراری را ببینید که این نشانه ای از راهنمایی های روح یا فرشتگانی هستند که سعی دارند شما را به بالاترین مسیر هدایت کنند یا درسهای کارما را به شما بیاموزند.اگر اعداد فرشتگان ۴۴۴ را بصورت ۴:۴۴ یا ۴۴۴ مکرر دیدید، یک پیام قدرتمند را از راهنماهای روحانی خود دریافت می کنید.این عدد پیامی از فرشتگان نگهبان شماست که خیلی شما را دوست دارند و می خواهند کمک کنند تا به اهدافتان برسید.دیدن عدد ۴۴۴ به معنی این است که شما در امنیت و تحت حمایت هستید.

عدد ۴ حرفه ای بودن و سخت کوشی را یادآور می شود.اگر بدنبال یک راهنمایی در مورد وضعیت کاری خود هستید یا احساس خستگی و فرسودگی میکنید فرشتگان نگهبان شما پیام های پر از عشق که با اعداد قدرت همراه هستند را به شما ارسال می کنند.۴ عنصر اولیه، ۴ جهت اصلی و چهار گوشه و چهار دیوار در هر اتاق وجود دارد.وقتی عدد ۴ می شود ۴۴۴ یعنی فرشتگان نزدیک شما هستند کافی است با آنها ارتباط بگیرید تا یاریتان کنند.

مفهوم اعداد فرشتگان ۳۳۳ چیست؟

اعداد فرشتگان ۳۳۳ حاوی پیامی از سوی فرشتگان است که می گوید به دعاهایی که کرده اید پاسخ می دهند. دیدن عدد ۳۳۳ یعنی استادان شما را بیدار می کنند تا هدف های بالاتری را در زندگی خودتان دنبال کنید.اگر شما جزء افرادی هستید که هر نیمه شب ساعت ۳:۳۳ بطور غیر عادی بیدار می شوید در جریان باشید که فرشتگان و استادان معنوی بزرگی با شما هستند.دیدن ۳۳۳ به این معنی است که می توانیم به زودی در زندگی خود رشد کنیم.

پیام اعداد فرشتگان ۱۲۱۲

دیدن اعداد فرشتگان ۱۲۱۲ یعنی باید بیش از هر زمان دیگری فکرتان را روی نتایج مثبت متمرکز کنید وگرنه به نتیجه ای که دنبالش هستید نمی رسید.فرشته ۱۲۱۲ به شما میگوید که عشق و علاقه مثبت خود را با خانواده تقسیم کنید که شما شرایط مساعدی را جذب خواهید کرد.با دیدن ۱۲۱۲ به همه راه هایی که شما را به آرزوهایتان می رساند فکر کنید و اینگونه تمام چیزی که برای تحقق رویایتان نیاز دارید را جذب خواهید کرد.

 

اعداد فرشتگان 2222

معنای پنهان اعداد فرشتگان ۲۲۲۲

اعداد فرشتگان ۲۲۲۲ می خواهد به شما بگوید که در زندگی به صلح و هماهنگی بیشتری نیاز دارید.یا اینکه بزودی صلح و سازگاری که الان از آن لذت می برید بهم می خورد.

پیام اعداد فرشتگان ۲۲۲۲ خیلی به فکرتان بستگی دارد.اگر افکار مثبتی داشته باشید پیام این اعداد هم مثبت است.فرشتگان هنگام ارسال این پیام می خواهند بگویند که برای برگرداندن تعادل به زندگی تان تلاش کنید.این عدد همچنین نشانه شجاعت و جاه طلبی است.یعنی برای رسیدن به آرزوهایتان و داشتن زندگی شاد تلاش کنید. این شماره با روابط و مشارکت هم ارتباط دارد.شاید در شرف ورود به یک رابطه جدید هستید یا شراکتتان رو به پایان است.

وقتی اعداد فرشتگان را دیدیم چکار کنیم؟

بهتر است هر زمان که این اعداد را دیدید آنها را یادداشت کنید و وقایع آن روز را هم ثبت کنید و ارتباط بین آنها را پیدا کنید از این طریق توجه شما بیشتر شده و شهودتان قوی تر می شود.کار دیگر این است که روی عددی که مشاهده کرده اید مدیتیشن کنید و دقت کنید که در مراقبه با چه علائمی مواجه می شوید.این باعث تقویت ارتباط شما با بینایی بصری می شود.

چرا فرشتگان از طریق اعداد با ما صحبت می کنند؟

فرشتگان موجودات خالص آسمانی هستند که در فرکانس ارتعاشی بالا قرار دارند.در مقابل قلمرو فیزیکی یا مادی فرکانس ارتعاشی پایین تری دارد.

فرشتگان از طریق ذهن انسان ها با آنها ارتباط برقرار می کنند.ذهن انسان تنها چیزی است که می تواند اطلاعات را از قلمرو عالی بگیرد و آنرا تفسیر کند.وقتی یکسری اعداد تکراری می بینید در واقع اطلاعات خاصی را در مورد وضعیت فعلی تان بدست آورده اید که می توانید از آنها برای بهبود زندگی تان استفاده کنید.

دیدن اعداد جفت نشانه چیست

دیدن اعداد جفت نشانه چیست؟

خیلی از افراد بدنبال این هستند که بدانند دیدن اعداد جفت نشانه چیست؟ آیا واقعا دلیل علمی پشت این قضیه هست یا دیدن اعداد تکراری هیچ نشانه خاصی ندارد و کاملا تصادفی است.

یکی از دلایل دیدن اعداد جفت سیستم فعال کننده شبکه ای در ساقه مغز است که به آن RAS می گویند.

RAS یک دسته از اعصاب است که بصورت فیلتر عمل می کند یعنی تمامی اطلاعاتی که روزانه با آن سرو کار داریم را مرتب می کند.در نتیجه فقط چیزهایی که برای ما اهمیت دارد می تواند از آن عبور می کند.

مثلا وقتی به خرید یک ماشین آبی فکر می کنید، در اطرافتان زیاد ماشین آبی می بینید.این قدرت RAS است.

حالا آیا دیدن اعداد جفت هم فقط به همین دلیل است؟خیر.دیدن اعداد جفت یک چیزی مثل راهنمای روح یا جهان می ماند که سعی دارد توجه شما را به چیزی جلب کند.دیدن این اعداد یعنی شما با کیهان همسو هستید یا بهتر بگوییم در مسیر درستی قرار دارید و هرگز تنها نیستید.

خیلی وقت ها میپرسید تراز بودن یعنی چه؟ تراز بودن یعنی شما در زمان مناسب و در مکان مناسب هستید.یعنی مهم نیست که چه اتفاقی می افتد یا ظاهر یک مساله چطور بنظر می رسد.در نهایت بسته به نوع دید شما همیشه همه چیز درست می شود.

عدد فرشتگان

عدد فرشتگان ۱۱۱۱

چه اهل خرافه باشید چه نباشید دیدن اعداد مشابه مثل عدد فرشتگان ۱۱۱۱ آنهم بارها و بارها و به شکل های مختلف قطعا شما را به فکر می برد که چه چیزی ممکن است پشت این تکرارها باشد؟شاید در ابتدا ترسناک بنظر برسد اما اگر عمیق تر به آن نگاه کنیم می تواند یک نیروی قوی یا یک پیام خوبی پشت این اعداد باشد.

کلا عدد ۱ نماد شروع هرچیزی است که می تواند نشانه آغاز، حرکت و یک تغییر جدید باشد.این عدد حس اعتماد بنفس برای حرکت و استارت زدن یک کار را به ما منتقل می کند و می تواند نشانه باز شدن دربها و امکانات جدید بروی ما باشد.

عدد ۱۱ بعنوان معلم درون شناخته می شود و نشان می دهد که شما هوشیاری تان را افزایش داده اید و شناخت بهتری نسبت به خویش پیدا کرده اید.

۲ تا عدد ۱۱ یعنی اثر دوبرابر و به این معناست که شما با خدا و فرشتگان یکی هستید.افکار خود را با انرژی منبع یکی کنید و عشق را به جهان هدیه دهید.عدد فرشتگان ۱۱۱۱ یادآوری می کند که ما یکی هستیم همه به هم مرتبطیم و از شما می خواهد که افکار و اعمالتان را به بهترین شکل بروز دهید.

روانشناسی
One Comment
  1. مفید و تایید میشه کرد ، هر کسی داستان خودش داره و راه و مسیر خودش ولی واقعا تا سختی نکشی و انسان باقی نمونی تو اون شرایط اونم سالها فکر نکنم تکرار اعداد ببینی، باید از ته دلت بخوای تو این دنیا اثر خوب و رد پای خوبی از خودت بزاری ، باید تجربه رو گذرونده باشی و تصوراتت با کمک تمام نیروهای درونی و ماوراءالطبیعه به واقعیت تبدیل شده باشند یا به بهترین شکل در حال وقوع باشن ، تکرار اعداد برای من اوایل هم ترس داشت هم شک زیاد ولی هر چی جلوتر میری بیشتر لذت میبری از خودت و دنیایی به نام جهان هستی، شکر جهان هستی 🙏🏼

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.