6 مرداد, 1400

بهترین مشاوران کنکور

درسته که برای رسیدن به نتایج خوب اونم توی مهمترین مرحله زندگیمون کنکور، خوبه که از بهترین مشاوران کنکور کمک بگیریم اما باید بدونین که این افراد معجزه نمی کنن و در نهایت همه چی به خودمون و مجموعه کارهایی که برای دستیابی به خواسته هامون می کنیم برمیگرده.

ممکنه یه مشاور تعداد زیادی دانش آموز داشته باشه که توی کنکور رتبه های خوبی کسب کردن اما شما با اون مشاور نتونین درست ارتبط برقرار کنین یا یه خصوصیاتی داشته باشه که دوستش ندارین.بنابراین نمیتونیم قطعی بگیم اگر یه نفر با یه مشاور تونسته توی کنکور با رتبه خوب قبول بشه شما هم میتونی.

اگر نمی تونید استرس خود را در سر جلسه کنکور از بین ببرید حتما صفحه درمان استرس و اضطراب شدید را مطالعه نمایید

ما تو این مقاله یکسری خصوصیات مشاوران برتر کنکور رو بهتون میگیم تا با آگاهی بیشتری مشاورتون و انتخاب کنید.

۱۰ تن از بهترین مشاوران کنکور

با توجه به اینکه تعداد مشاوران کنکور روز به روز بیشتر می شود و هرکدام از آنها رزومه درخشانی هم در کنکور دارند اسامی ده مشاور برتر کنکور را برای شما لیست کرده ایم تا بتوانید از بین آنها مشاور خود را براحتی انتخاب کنید:

10 بهترین مشاوران کنکور

 • مهندس محمدرضا پوردستمالچی
 • دکتر حمید آزادی ریکنده
 • مهندس سیدامیر دیبازر
 • استاد علیرضا افشار
 • استاد رامین نیکخو
 • دکتر مهدی نکویی
 • مهندس ایمان سرورپور
 • سیدعلی سهیل میرصادقی
 • مهندس سینا تهرانی
 • دکترمحمد معین الدین

 

بهترین مشاوران کنکور

بهترین مشاوران کنکور چه کسانی هستند؟

بهترین مشاوران کنکور کسانی هستند که با دانش آموزان مشارکت کرده و از آنها حمایت می کنند تا آنها بتوانند آگاهانه تصمیم بگیرند و اهداف صحیحی را برای آینده تحصیلی و شغلی خود معین کنند.

قبل از اینکه مشاور کنکور خودتان را انتخاب کنید ببینید چند نفر توانسته اند با آموزه های آن مشاور به رتبه های خوبی در کنکور دست پیدا کنند.بعد از آن سراغ بقیه ی خصوصیات یک مشاور خوب بروید.

در ادامه به یکسری از ویژگی هایی که یک مشاور کنکور خوب باید داشته باشد اشاره می کنیم:

باهوش باشد

بهترین مشاور کنکور نه تنها باید باهوش باشد بلکه باید در مورد رشته های مختلف، بهترین کلاسهای آموزشی، ظرفیت دانشگاه ها، پیش نیازها، شرایط فارغ التحصیلی و بسیاری از موارد دیگر اطلاعات جامعی داشته باشد.

مشاور کنکوری که انتخاب میکنید باید نسبت به علایق و اهداف شما و چیزی که می خواهید در آینده بدست آورید آگاه باشد تا بتواند شما را از درست ترین مسیر به سمت خواسته هایتان هدایت کند.

اگر می خواهید بدانید به رشته های حوزه روابط انسانی علاقه دارید به صفحه روانشناسان صنعتی سازمانی مراجعه کرده و کوییز مربوطه را انجام دهید.

اگر مشاور نتواند بدرستی به سوالات شما پاسخ دهد و در انتخاب دوره های مورد نیاز کمکتان کند بهتر است بدنبال بهترین مشاور کنکور باشید تا بتوانند نیازهایتان را برآورده کنند.
مثبت باشد

یک مشاور کنکور خوب باید دید مثبت و در عین حال واقع بینی به شما و آینده تان داشته باشد.اگر مشاور شما، همیشه منفی است، تمایلی به پاسخگویی به سوالاتتان ندارد و ناامیدتان می کند باید سریع مشاورتان را تغییر دهید.

این افراد با نگاه خودشان همه چیز را می بینند و اصلا صلاحیت راهنمایی دانش آموزان را ندارند.

مرتب و آنتایم باشد

بهترین مشاوران کنکور باید منظم و وقت شناس باشند.مواردی که در جلسات باید به شما اطلاع دهند را از قبل تنظیم کنند.از اخبار و اطلاعات جدید در حوزه کنکور و … مطلع بوده و بموقع به شما انتقال دهند. اگر مشاور شما بی نظم است و بموقع در جلسات حاضر نمی شود ، باید به دنبال جایگزین باشید.

مشوق باشد

شنیدن کلمات مثبت و دلگرم کننده آن هم از سمت مشاور کنکور، عالی است. بهترین مشاورن کنکور به دانش آموزان خود انگیزه می دهند، آنها را تشویق می کنند تا قدم های محکم تری بردارند و به برتری های خوبی در سطح علمی و تجربی دست پیدا کنند.

تمام تلاشش را می کند که شما موفق شوید

یک مشاور کنکور خوب علاقه مند است که موفقیت شما را ببیند و تمام تلاشش را برای دیدن چنین صحنه ای می کند.از همه ی آگاهی ها و اطلاعاتش برای پیشرفت شما استفاده میکند. پیگیر شماست و اگر ببیند انگیزه تان پایین آمده روش های مختلفی را برای بازگرداندن روحیه شما انجام خواهد داد.بهترین مشاور کنکور شما را تا رسیدن به مقصد همراهی میکند و تنهایتان نمی گذارد.

مشاور برتر کنکور

مشاور برتر کنکور

یک مشاور برتر کنکور فردی حرفه ایست که واقعا به کارش علاقه مند است و دوست دارد با افراد مختلفی که می خواهند به یک هدف مشخصی برسند کار کند.

مشاور برتر کنکور معمولا در یک زمینه تخصص فوق العاده ای دارد.اینگونه افراد ممکن است بخاطر اینکه خودشان به یک رشته ای علاقه داشته اند یا در آن زمینه تجربه دارند بتوانند بهتر شما را راهنمایی کنند. مثلا یک مشاور برتر کنکور ریاضی بواسطه آگاهی ها و مهارت هایش، قطعا دانش آموزان موفق زیادی در کنکور ریاضی داشته است.

اگر به دنبال مشاور خوب برای مقطع دکتری هستید حتما به صفحه مشاوره آزمون دکتری مراجعه نمایید.

یکی از مهمترین فاکتورها برای یک مشاور برتر کنکور این است که تخصصش را با دیگران به اشتراک بگذارد.آگاهی یک چیز است و اینکه تمایل داشته باشید انرا به دیگران انتقال دهید چیز دیگری است.

یک مشاور خوب باید مهارت های ارتباطی قوی ای داشته باشد و با دانش آموز با زبان خودش صحبت کند.مطمئنا اگر فرد با مشاور احساس راحتی کند و از تمام نگرانی ها و دغدغه هایش آزادانه صحبت کند، مشاور بهتر می تواند او را راهنمایی کند و به سرمنزل مقصود برساند.
مشاوره کنکور ریاضی

مشاوره کنکور ریاضی

در مشاوره کنکور ریاضی ، منابع دروس تخصصی و جزئیات سوالات بدقت بررسی می شود.داوطلب با نقاط ضعف و قوت خود در ریاضی آشنا شده و روی اشکالات خود بیشتر وقت می گذارد.

مشاورکنکور، زیرگروه های رشته ریاضی را برای داوطلب مشخص می کند و بر اساس میزان علاقه مندی فرد و اهداف تحصیلی و شغلی ای که در نظر دارد برنامه فرد را می چیند.

دانش آموزان برای کنکور ریاضی باید از قبل برنامه ریزی مدونی داشته باشند و طوری زمانبندی خود را در نظر بگیرند که بتوانند به اندازه کافی مطالعه داشته باشند.در نظر داشته باشید که کیفیت مطالعه بسیار مهم تر از کمیت آن است.

بهتر است سرتان را با کلاس های مختلف تخصصی شلوغ نکنید و به مشاور کنکور خود اعتماد کنید.مطمئنا بهترین مشاور کنکور طوری شما را هدایت می کنند که نه تنها از درس خواندن مداوم خسته نشوید بلکه از آن لذت هم ببرید.

بهترین مشاوران کنکور تجربی

بهترین مشاوران کنکور تجربی

اگر در رشته تجربی درس می خوانید یا از داوطلبان کنکور تجربی هستید احتمالا میپرسید بهترین مشاوران کنکور تجربی چه کسانی هستند؟

در درجه اول دانشجویانی که در کنکور تجربی سال گذشته پذیرفته و وارد دانشگاه شده اند می توانند مشاوران خوبی برای شما باشند.البته این به معنای این نیست که هرچیزی که این عزیزان گفتند را گوش کنید.بعضا دیده شده داوطلبان این رشته حجم بالایی از منابع را برای پذیرفته شدن در کنکور تهیه و مطالعه می کنند که این درست نیست.حتما وجود یک مشاور با تجربه و خبره که سالها در زمینه کمک به داوطلبان کنکور تجربی فعالیت داشته باشد برای همه ی علاقه مندان به رشته تجربی توصیه می شود.

 

بهترین مشاور تحصیلی در تهران

بهترین مشاور تحصیلی در تهران

بهترین مشاور تحصیلی در تهران کسی است که به ویژگی ها و نیازهای دانش آموزان و مراجعین خود آگاه بوده و از برنامه های فرد، اهداف، نیازها، سیاست ها، رویه ها، قوانین و مقررات و … مطلع باشد.

یک مشاور تحصیلی خوب دانش آموز را به منابع مناسب و موثر ارجاع میدهد تا بتواند بدون هدر دادن وقت بتواند بهترین نتیجه را بگیرد.

مشاوران بزرگ هر مراجع را منحصر به فرد می دانند و توانایی تطبیق سبک، استراتژی و روش های خود را بسته به نیازها و موقعیت دانش آموز دارند.

در مشاوره تحصیلی هدف نصیحت کردن دانش آموز نیست بلکه بهترین مشاور تحصیلی با ایجاد یک فضای امن و دوستانه یک تعامل باز، مشارکتی و صادقانه را با مراجع ایجاد میکند.

بهترین موسسه مشاوره کنکور

بهترین موسسه مشاوره کنکور

با توجه به تعداد زیادی از موسسات کنکور که مدعی هستند می توانند شما را به رتبه های تک رقمی و دو رقمی در کنکور برسانند بهترین موسسه مشاوره کنکور کجاست؟ این سوال بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور است که سردرگم شده اند و نمی دانند بلاخره برای مشاوره کنکور باید به کدام موسسه مراجعه کنند.

<h2id=”Math-Advisor” >بهترین مشاور کنکور ریاضی

قبولی در کنکور ریاضی فیزیک بشدت به نحوه مطالعه دروس و مهارت تست زنی داوطلبان وابسته است.افراد برای اینکه بتوانند این کنکور را با موفقیت پشت سر بگذارند به روش های عجیب و غریب مطالعه روی می آورند که ممکن است احتمال قبولی آنها را تحت تاثیر قرار دهد.بد نیست از دوستان و آشنایانی که قبلا رتبه خوبی را در کنکور ریاضی کسب کرده اند کمک بگیرید و روش های پیشنهادی آنها را هم با کمک بهترین مشاور کنکور ریاضی بررسی کنید تا به یک جمع بندی درست و اصولی در خصوص درس خواندن و قبولی در کنکور برسید.

مشاوره تحصیلی
3 Comments
 1. سلام به نظر من استاد آزادی خیلی مشاور خوبی هستن برای کنکور واقعا حرفه ای هستن تو کارشون باعث شد خیلی پیشرفت کنم

Comments are closed.