3 بهمن, 1400

قرص افزایش میل زنان در داروخانه

خیلی از خانم ها از عدم تمایل به رابطه جنسی و تن دادن به سکس های ناخواسته خسته شده اند و بدنبال راهی برای افزایش میل جنسی می گردند.اگرچه که قرص افزایش میل زنان در داروخانه ها هست اما اینکه آیا میزان تاثیر این قرص ها آنقدری هست که عوارض جانبی ش را نادیده بگیریم یا نه را در این مقاله پاسخ می دهیم و به بررسی راه های تقویت قوای جنسی زنان  می پردازیم.

قرص افزایش میل زنان در داروخانه

قرص افزایش میل زنان lady era

داروی افزایش میل بانوان 

تقویت قوای جنسی و جسمانی زنان

میل جنسی طبیعی در زنان

قرص افزایش میل زنان در داروخانه

قرص افزایش میل زنان در داروخانه

خیلی از خانم هایی که میل جنسی پایینی دارند بدنبال قرص افزایش میل زنان در داروخانه می گردند.در ابتدا باید هشدار دهیم که استفاده خودسرانه از داروی افزایش میل جنسی بانوان که در ادامه معرفی می شود عواقب و عوارض جدی ای دارد.بنابراین حتما با مراجعه به پزشک یا سکس تراپ اطمینان حاصل کنید که مصرف قرص افزایش میل زنان برای شما بلامانع است. زیرا اکثر زن ها فکر می کنند که برای درمان هر نوع کاهش میل جنسی می توانند قرص بخورند در صورتیکه این باور غلطی است.

عدم تمایل به برقراری سکس در زنان به عوامل متعددی بستگی دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد.ممکن است این داروها نه تنها برای شما مفید نباشد بلکه وضعیتتان را هم بدتر کند. Addyi و Vyleesi دو قرص افزایش میل زنان در داروخانه می باشد که توسط fda تایید شده است.در قسمت بعدی مقاله اطلاعات کاملتری راجع به این داروها در اختیارتان قرار می دهیم.

اگر در رابطه جنسی خود ارضا نمی شوید حتما مقاله دلیل ارضا نشدن زن را مطالعه نمایید

قرص افزایش میل زنان lady era

قرص افزایش میل زنان lady era دارویی است که برای درمان میل جنسی پایین در خانم ها عرضه شده.ماده اصلی موجود در این قرص سیلدنافیل است که در قرص ویاگرا که برای درمان اختلال نعوظ در مردان تجویز می شود، وجود دارد.از آنجاییکه هیچ شواهد مناسبی مبنی بر تاثیر قرص لیدی ایرا برای افزایش میل جنسی زنان ارائه نشده این دارو هنوز توسط FDA به تایید نرسیده است.
داروی افزایش میل زنان

داروی افزایش میل بانوان

داروی افزایش میل بانوان که بعنوان ویاگرای زنانه در داروخانه ها به فروش می رسد به شکل های مختلفی در بدن کار می کنند و علت تجویز آنها هم متفاوت است.لازم به ذکر است که این داروها فقط برای زنانی که هنوز یائسه نشده اند قابل استفاده می باشد.

۲ داروی افزایش میل جنسی زنان که توسط سازمان غذا و دارو (FDA) تایید شده است در زیر آمده است:

اگر می خواهید استایل مورد علاقه خود را در رابطه جنسی پیدا کنید حتما مقاله روانشناسی زندگی زناشویی را مطالعه نمایید.

فلیبانسرین یا Addyi

این دارو که به اشتباه بنام ویاگرای زنانه شناخته شده(ویاگرا به منظور افزایش عملکرد جنسی است در صورتیکه فلیبانسرین در مغز کار میکند) برای درمان اختلال میل جنسی اکتسابی و کم فعال که HSDD نامیده می شود تجویز می گردد.زنان مبتلا به HSDD میل جنسی پایینی دارد که این مساله باعث پریشانی و مشکلات ارتباطی آنها با سایر افراد می شود.تحقیقات نشان داده که از هر ده زن یک نفر به HSDD مبتلا است.

فلیبانسرین با داشتن یک آگونیست گیرنده سروتونین ۱A و یک آنتاگونیست گیرنده سروتونین ۲A اولین دارویی می باشد که برای درمان این اختلال تایید شده است البته این دارو قبلا دو بار توسط fda رد شده بود. Addyi روی انتقال دهنده های عصبی کار می کند و در نتیجه باعث افزایش دوپامین و نوراپی نفرین می گردد که می تواند میل جنسی را بهبود ببخشد.
از آنجاییکه فلیبانسرین با بعضی از داروها تداخل دارد حتما پزشک یا سکس تراپ خود را از داروهایی که در حال حاضر مصرف می کنید مطلع کنید.این قرص با داروهای ضد افسردگی، آنتی بیوتیک ها، ضد قارچ ها، داروهای درمان رفلاکس و … تداخل دارویی دارد.
عوارض آدی یا فلیبانسرین:
فلیبانسرین باعث کاهش شدید فشار خون و خدای ناکرده از دست دادن هشیاری یا سنکوپ می شود.و خطر آن برای افرادی که نارسایی کبد دارند و الکل یا داروهای مهار کننده CYP3A4 مصرف می کنند چند برابر می شود.به همین خاطر این قرص حتما باید توسط یک پزشک معتبر تجویز گردد.
شایع ترین عوارض این دارو سرگیجه، خواب آلودگی، حالت تهوع، خستگی، بی خوابی و خشکی دهان می باشد.

برملانوتید یا Vyleesi

این داروی افزایش میل جنسی بانوان گیرنده های ملانوکورتین را فعال می کند اما مکانسیم آن برای بهبود میل جنسی مشخص نیست.خانم هایی که میل جنسی کمی دارند باید برملانوتید را ۴۵ دقیقه قبل از سکس در زیر پوست شکم یا ران تزریق کنند.اگر پس از ۸ هفته، بهبودی در میل جنسی حاصل نشد باید مصرف آنرا قطع کنید.

عوارض برملانوتید:

شایع ترین عوارض جانبی Vyleesiتهوع، استفراغ، گرگرفتگی، سردرد و آلرژی های پوستی در ناحیه تزریق است.استفاده از این دارو برای بیماران فشار خون بالا یا مبتلا به بیماری های قلبی عروقی توصیه نمی شود.

گاهی اوقات مردان بیش از حد میل جنسی بالایی دارند و خانم ها دچار نقیصه ای نیستند برای مطالعه بیشتر حتما مقاله داروی کاهش میل مردان را مطالعه نمایید.

تقویت قوای جنسی و جسمانی زنان

تقویت قوای جنسی و جسمانی زنان

تقویت قوای جنسی زنان محدود به استفاده از دارو نیست.شما خانم ها می توانید با تغییر در سبک زندگی  تا حدی به بهبود میل جنسی خود کمک کنید.البته بهتر است که علت کاهش میل جنسی شما معلوم شود.اگر بیماری زمینه ای، مشکل در برانگیختگی جنسی یا مشکل فیزیولوژیکی نداشته باشید این راهکارها برای شما موثر است:

ورزش را جزء برنامه های روتین خود قرار دهید

استرس و اضطراب عامل اصلی کاهش میل جنسی در خانم هاست.موثرترین راه برای کاهش استرس و افزایش میل جنسی، ورزش است. اگر طولانی مدت ورزش کنید رضایت جنسی شما در طی زمان بهبود می یابد.

مراقبه ذهن آگاهی را امتحان کنید

اگر نتوانستید با ورزش استرس خود را پایین بیاورید مراقبه کنید.مراقبه ذهن آگاهی باعث می شود که ذهنتان از سردرگمی و افکار منفی خالی شود و به یک آرامشی برسید.

 رژیم غذایی تان را اصلاح کنید

سوال می کنند که آیا رژیم غذایی روی میل جنسی اثر می گذارد؟از آنجاییکه بین سندروم متابولیک و عملکرد جنسی در زنان مخصوصا خانم های جوانتر ارتباط معناداری هست می توانیم بگوییم که رژیم غذایی روی میل جنسی تاثیر گذار است.افرادی که سندروم متابولیک دارند دچار علائمی مثل چربی اضافی شکم،کلسترول بالا، فشار و قند خون بالا هستند.این افراد مستعد ابتلا به دیابت نوع ۲ و بیماری قلبی عروقی هستند که اگر رژیم غذایی خود را سالمتر کنند احتمالا شاهد بهبود عملکرد جنسی هم خواهند بود.مقدار نمک، گوشت قرمز را کاهش دهید و نان سفید و پاستا را با غلات کامل جایگزین کنید.

برای صمیمیت غیر جنسی وقت بگذارید

وقتی میل جنسی تان پایین است از همسر خود دور نشوید بلکه با هم وقت بگذرانید تا صمیمیت عاطفی بین شما باقی بماند.از وجود هم لذت ببرید.با هم فیلم تماشا کنید.همدیگر را نوازش کنید.با هم پیاده روی بروید.اینها می تواند به تقویت میل جنسی شما کمک کند.

مشاوره بگیرید

روابط گذشته و حال شما با همسرتان تاثیر زیادی بر میل جنسی دارد.اگر در گذشته بخاطر خیانت یا مسائل دیگر آسیب دیده اید، نسبت به بدن خود احساس خوبی ندارید، احساس ناامنی می کنید و … بهتر است به یک مشاور یا سکس تراپ مراجعه کنید تا موانع افزایش میل جنسی شما برداشته شود.

داروی گیاهی افزایش میل زنان

یکسری از غذاها یا داروهای گیاهی برای تقویت قوای جسمانی زنان و همچنین قوای جنسی آنان هست که می تواند اثربخش باشد.

 •  جینکو یک داروی گیاهی افزایش میل زنان است که بصورت مکمل یا به شکل های دیگر استفاده می شود.جینکو بصورت قرص، کپسول، چای و شربت افزایش میل زنان در دسترس است.
 •  جینسینگ
 •  ماکا که از خانواده های تربچه است و بویی شبیه به لپه دارد
 • خارخاسک یکی دیگر از داروهای گیاهی افزایش میل جنسی بانوان است
 • زعفران
 •  سیب
 •  شنبلیله
 •  کپسایسین یک نوع فلفل قرمز است

شکلات، قهوه، عسل ، توت فرنگی، صدف خام، انجیر، موز و سیب زمینی هم از دیگر خوراکی هایی است که برای تقویت قوای جنسی زنان توصیه شده اما هیچ شواهد علمی برای آن وجود ندارد.

میل جنسی طبیعی در بانوان

میل جنسی طبیعی در بانوان

خیلی از خانم ها و آقایان گمان می کنند که بحث پایین بودن میل جنسی بیشتر به مزاج بستگی دارد درحالیکه شواهد نشان می دهد که هورمون های استروئیدی gonadal  در تسهیل رفتارهای جنسی در مردان و زنان نقش بزرگی را ایفا می کنند. مردان به وجود تستوسترون و استروژن نیاز دارند، در حالی که وجود استروژن و پروژسترون در زنان بسیار حائز اهمیت است. ناحیه preoptic میانی و هیپوتالاموس شکمی، نواحی اولیه مغز هستند که در تعدیل رفتار جنسی نقش دارند.

استروژن، پروژسترون و تستوسترون همگی بر میل و برانگیختگی جنسی تأثیر می گذارند. سطح بالای استروژن در بدن باعث روان شدن واژن و افزایش میل جنسی می شود اما افزایش پروژسترون می تواند میل جنسی را کاهش دهد.

هورمون‌های جنسی زنانه بر وزن بدن، رشد مو و رشد استخوان و ماهیچه تأثیر می‌گذارند. اگرچه این هورمون ها به طور طبیعی در طول زندگی افراد در نوسان هستند اما عدم تعادل طولانی مدت می تواند باعث ایجاد طیف وسیعی از علائم و اثرات سلامتی و کاهش میل جنسی شود.

بطور طبیعی همه افراد باید میل جنسی خوبی داشته باشند.پس عمده ترین مشکل خانم ها در کاهش میل جنسی عدم تعادل هورمونی است.که نشانه های زیر را دارد:

 • دوره های نامنظم
 • موهای زائد بدن و صورت
 • آکنه
 • خشکی واژن
 • میل جنسی کم
 • حساسیت سینه
 • مشکلات گوارشی
 • گرگرفتگی
 • عرق شبانه
 • افزایش وزن
 • خستگی
 •  تغییرات خلقی
 • اضطراب
 • افسردگی
 • مشکل در خوابیدن

علت بروز این مسائل بیماری هایی چون سندرم تخمدان پلی کیستیک، نارسایی اولیه تخمدان، کنترل بارداری هورمونی، درمان جایگزینی هورمونی، اضافه وزن بدن، سرطان تخمدان و استرس می باشد.

پس قبل از اینکه به فکر خوردن داروی افزایش میل جنسی باشید بهتر است هورمون هایتان را بررسی کنید.

سکس تراپی
4 Comments
 1. سلام خانم من خیلی سردهست ودرماه نهایت یک یا دوبارتمایل به سکس داشته باشه،لطفاً راهنمایی کنید چکارکنم

 2. سلام خانم من خیلی سردهست ودرماه نهایت یک تمایل به سکس دارد اونهم بسیار به مشکل ،لطفاً راهنمایی کنید چکارکنم

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.